Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vétel, díjcsomagok,...

Iphone vétel, díjcsomagok, megoldás? HELP, Bővebben ALUL

Figyelt kérdés
A családom egy olyan t-mobile-os szolgáltatásban van benne, amiben havonta xy percet beszélhet mindenki a másikkal ingyen , és ha én nem beszélem le a havi xy percet, akkor azt az apám "letelefonálhatja helyettem" . A kérdésem az lenne, h ha vennék egy iphone-t a tmobile-ban, és havi 5 ezret kellene kifizetnem ,akkor azt a 200 percet nem lehet ugyan így " a közösbe rakni" , mert én átlagosan szerintem 60-90 percnél többet nem beszélek , és akkor ugye abból a 200ból a maradékot eltudná-e telefonálni az apám/családtagok.
2011. márc. 29. 14:20
 1/1 bp1985 ***** válasza:
Nem lehet, mert az ájfon tarifacsomaghoz van kötve. Vegyél függetlenül, bár az sem éri meg.
2011. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!