Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

30-40.000 körül szánok rá max. 17/lány vagyok

T-mobileos leszek mindenképpen

Amiket én találtam: Nokia c5-03, Samsung chat, Samsung Galaxy mini, ZTE Blade.

Árban ezek elfogadhatóak ahogy láttam, de várok egyéb ajánlatokat is.


2011. szept. 23. 21:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ja, tuti olyan ismert, mint a Nokia, HTC vagy Samsung. Mindenki a Blade-ért kapkod, akkora márka. Ha neked még működik, örülj neki.
2011. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Volt már a kezedben usb-s mobilnet? Majdnem mind ZTE...

Igen, örülök, hogy működik, és el is várom tőle.

2011. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Android vs Symbian?


Ne erőltessük.


-A kezelőfelület egyszerűen unalmas, ránézek és visszautazok 5 évet az időben.

-Lassú, a symbiant nem érintősre tervezték.

-A rezisztív dolog lehet, hogy unalmas, de attól még tény, hogy a kapacitív jobb.


OVI store vs Market? Az androidra 10x annyi ingyenes alkalmazás van, mit nokiákra. Mit mond erre egy Nokia bu.zi? Ó hát úgyse használsz 15 alkalmazást, én annyiből is ki tudom választani azt a 15öt ami nekem kell. Persze :) Ez így van, de hatalmas összegeket mernék rátenni, hogy Nokiára nincs jobb zenelejátszó mint a PowerAmp, nincs jobb ébresztőóra, mint az AlarmPlus, sorolhatnám.

2011. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
utolsó bekezdés második sor. az a 15, az 15 ezer. (ennyi ingyenes app volt nokiára áprilisban.) nem kerestem frissebbet, de android javára változott, ez biztos.
2011. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Most azon gondolkodok h lehet h részletfizetéssel befektetek arra a htc-re*.*"


Részletfizetéssel inkább az új Xperia Mini-t válaszd...

2011. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:23


Az Android b.uzik pedig épp ezt hajtogatják állandóan. Ha unalmas, akkor Anfroidozzál. Rárakok egy témát és kész. Az Androidnál persze nem lehet, állandóan azokat az egyhangú ikonokat kell bámulnom a fekete háttérben. Mellesleg a legtöbb Symbiannál már maga az alap zenelejátszó sem hagy kívánnivalót magaután. Továbba ha kapna egy 1GHz-es procit, mint a legtöbb Android telefon, az sem lenne lassú.

2011. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Részletfizetéssel inkább az új Xperia Mini-t válaszd..."


Miért gondolod, hogy az ilyen hurka vastagságú telók mindenkinek bejönnek. Bocsánat, ha ezzel megsértek bármilyen Mini tulajdonost, de ez már 5 éve sem volt divat.

2011. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

www.mobilarena.hu

itt mindent megtalálsz a mobilokról.

Én személy szerint egyiket sem javasolnám,de akkor már inkább a galaxy.

de ha rám halgatsz,gyűjtesz még egy kis pénzt,és veszer egy xperia minit,vagy mini pro-t 50-60 ért.

hidd el sokkal tovább fog tartani,és 2 év múlva sem lessz elavult,mert azt majd lehet frissíteni.

2011. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Miért gondolod, hogy az ilyen hurka vastagságú telók mindenkinek bejönnek."


Amíg csak ilyenekbe tudsz az új xperia-n belekötni addig teljesen rendben van az adott teló...

2011. szept. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
És ez nem elég? Az 5 éves Nokia 6300-am fele ilyen vékony sem volt, most pedig 2011-et írunk kérem.
2011. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!