Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

30-40.000 körül szánok rá max. 17/lány vagyok

T-mobileos leszek mindenképpen

Amiket én találtam: Nokia c5-03, Samsung chat, Samsung Galaxy mini, ZTE Blade.

Árban ezek elfogadhatóak ahogy láttam, de várok egyéb ajánlatokat is.


2011. szept. 23. 21:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Blade. :)
2011. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 isvanyka válasza:
88%
Márkaboltba veszed? Akkor ZTE szerintem! De amúgy használtan ennyi pénzért több a választék és nem leharcolt telefonok!
2011. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
bléd
2011. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ezekből a Nokia. A ZTE egy névtelen, szinte ismeretlen gyártó. Attól, hogy van benne egy csomó minden, ne csodálkozz, ha egy hónap múlva kifúj benne ez-az. Ez csupán egy tanács. Ebben az árkategóriában ott a HTC Wildfire S, inkább azt venném meg. Annyiba kerül mint a Blade és egyedül kijelzőben jobb a ZTE, minden másban hazavágja őt a HTC. A Blade kamerája pl. harmatgyenge, de sorolhatnám...
2011. szept. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nokia, Symbian, rezisztív technológia 2011ben? Volt "szerencsém" a kezemben fogni a telefon. Undorító.
2011. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat^^ Én is néztem a htc wildfire s-t, csak sajnos azt olyan 47nél olcsóbban nem tudom megvenni. a másik , ami tetszett az a nokia E72 navi, viszont az meg57ezer:/

zte blade van már 24ezeréért és ezek mind 2éves előfizetéses árak a t-mobilenál. Most azon gondolkodok h lehet h részletfizetéssel befektetek arra a htc-re*.*

És a Nokia C6-00-ról mit gondoltok?

2011. szept. 24. 12:36
 7/25 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:15


Nem mindenkinek van szüksége divatplatform-ra. Nem azt mondom, hogy az Android nem jó, mert tényleg szerethető. Viszont nincs olyan dolog, amit egy átlagember az Androidon igen, és a Nokián nem tudna megcsinálni. Határozottan vegyen ilyet, aki állandóan buherálni akarja a rendszert, ennyivel több az Android, semmi mással. Én azok közé tartozom, aki ha már kifizet egy telót, nem fogom összevissza piszkálni a rendszert. Minek, hogy ugorjon a gari? Jó úgy, ahogy van. Radásul aki amúgy sem ért az ilyesmihez, abból nagyon nem jó dolgok sülhetnek ki. Nincs értelme ráerőltetni senkire, vegyen mindenki azt, ami neki tetszik. Symbianra is van applikációk halmaza, egyedül a rezisztív érintőkijelzőt hanyagolhatnák már, egyébként mondjuk ha jól van kalibrálnva, nem halnék bele, ha a telómon nem volna mondjuk multitouch.

2011. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 12:36


Én nem a T-Mobilnál néztem az árakat, hanem valami olcsóbb e-shop-on. Ott pont azonos volt az áruk. Mellesleg szerintem csak akkor vegyél E72-t, ha szükséged van pont egy blackberry típusú mobilra.

2011. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Akkor néhány sor a C6-ról. Már nem új modell, tekinthető qwertys 5800-nak vagy akár kicsinyített N97-nek is. Sokan bele fognak kötni ismét a rezisztív kijelzőbe, de a nagyobb baja inkább a már relatív lassú processzor. Ettől függetlenül egy jó mobil, de le fognak beszélni róla. Ha megoldható lenne, akkor szerintem a HTC-t vidd, ha nem, akkor tudásban a ZTE követhetné, de én nem bíznék egy ilyen noname márkában.
2011. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

@00:53

Az, hogy neked ismeretlen gyártó a ZTE, csak a tájékozatlanságodra vall. 10 hónapos a Bladem, sosem volt szervizben, tökéletes. Először Nokiát akartam, de olyan szánalmas volt az összes, hogy Bladet vettem helyette. Nem bántam meg.

2011. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!