Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lesz Galaxy Note-t venni?

Érdemes lesz Galaxy Note-t venni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább iPhone 5?
2011. szept. 23. 20:09
 1/5 Dave46 ***** válasza:
Ha egy spirálfüzet méretű telefonnal szeretnél mászkálni akkor igen.
2011. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó, de önmagukban kevés. Kell mellé egy menő autó slusszkulcsa is. Leginkább az Audi, Mercedes vagy BMW illik ezekhez a telefonokhoz. Ha az adott, akkor ott vagy a szeren Kérdező :-)
2011. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vennék ha lenne miből. Most csináltam új gépet...
2011. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Note már túl nagy, bár azt inkább ilyen Tablet telefonnak szánták.
2011. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kowako válasza:

Ha nem csak hasonlatokat akarsz válaszként kapni, ajánlom az általam készített összefoglalót a galaxy note-ról itt: [link]


Ezt követően el kell döntened, hogy szükséged van-e mindezekre a funkciókra, sokat netezel-e rajta (nagy képernyőt főleg azért, meg filmnézésért veszünk) és hogy van-e elég pénzed rá... ha mindezekre igen a válaszod, véleményem szerint ennél tutibb cuccot keresve sem találnál! :)

kowako

2011. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!