Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mitől van? Egyáltalán...

Ez mitől van? Egyáltalán mindenkinek ilyen?

Figyelt kérdés
Van 1 k310-im és ha valakit felhivok néha csipog kettőt a hivás előtt mielőtt búg az mi? nem tudjátok véletlenük?
2011. szept. 21. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
szám hordozott telefonszám.. azaz 20as de mégis a vodafone-é.. (én erre tippelek) de lehet még azonos flotta, (ingyen hívod) ha benne vagy flottában) szolgáltatód érdemes megkérdezni,
2011. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát van benne valami, de te hallotad már ezt hogy csip csip de ilyen nem ilyen magas hanem picit ilyen mélyebb sonys hangon, de én még ilyet nem hallotam csak most mióta ez a telóm van szóval azért nem értem, de akkor megnyugodhatok, nem a teló szar? mert hallotam olyat is h annak csipog akit a titkosszolgálat lehallgat, de ez hülyeség mert nem vagyok terrorista XD
2011. szept. 21. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem az, hogy az általad hívott fél várakoztat, vagyis éppen beszél valakivel?

Ha igen, akkor elvileg a pittyegéskor ki is írja a képernyőre, hogy várakoztatáson vagy. Legközelebb nézz rá a képernyőre, amikor pittyeg.

Ha nem az, akkor nemtom :)

2011. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom de csak kettőt pityegett, és nem tom azt hittem h a teló szart be megijedtem mert kölcsönteló h elrontottam nem nagyon értek hozzájuk az a baj
2011. szept. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!