Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit ronthattam el? Nagyon...

Mit ronthattam el? Nagyon hamar lemerül az akksim.

Figyelt kérdés

Motorola Defy-m van, egy hete vettem, nem tudom, h ezek az új akksik hogy működnek. mikor hazahoztam bedugtam töltőre, bekapcsoltam, és elkezdtem marketen bogarászni.

most ott tartok, hogy egy fél napot nem bír ki töltés nélkül, pedig battery saveren van, a kijelzőt viszonylag sötétre állítottam. helytelen volt az első töltés?

más telók azért egy napot bőven kibírnak.

kicserélik gariban?


2011. szept. 8. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem hibás az akksija.


te nem ronthattál el semmit, mert a lithiumos akksikat gyárilag formázzák.

2011. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vidd vissza szervízbe. Én a napokban akartam megvenni ezt a telefont, de az egyik haverom is havonta megy vele szervízbe...

Vagy ti nyúltatok nagyon mellé a telefonnal, vagy jobb ha inkább másik készüléket nézek :)

2011. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ők nyúltak mellé
2011. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi, szóval nem én vagyok a béna :)

a mai napom pl úgy nézett ki, hogy reggel 8 körül levettem töltőről, kb du 2kor már halott volt. de annyira, h kikapcsolt magától, pedig max 20 percet beszéltem összesen, plusz még egy kicsit marketeztem, meg az egyik appot simogattam :)

na, akkor lehet jövő héten lesz egy utam a t-mobileba.


további defys vagy nem defys tapasztalatokat várok túl gyorsan merülő akksikról és hibalehetőségekről! :)

2011. szept. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!