Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon váltás, de melyik?

Mobiltelefon váltás, de melyik?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Nokia 5530 boldog tulajdonosa vagyok, de kicsit kezdem már kinőni ezt a telefont. Nem sok mindenre használnom, csak zene hallgatásra és wifizésre, viszont van olyan, hogy sokszor hiába csatlakozom rá, nem jön be a net (és nem védett a net). Mellette még lassú is...

Szóval úgy döntöttem, hogy telefont váltok, viszont nem tudom milyen legyen. A szívem egy Apple Iphone 4 felé húz (előbb megvárom még kijön az 5 és utána tervezem a 4 vásárlását) vagy egy Nokia C6 (mert eddig csak Nokiám volt, azt ismerem, stb.) és ami még tetszik az LG Optimus 2 X.

A felsoroltak közül az a bajom, hogy: Apple: drága és otthon tuti megszólnának ha ilyenem lenne. Svájcban élek, itt mindenkinek (tényleg az emberek 90%-nak) ez a telefon van. Vagy 3G.

Nokia: hát na, az op rendszeréről csak rosszat olvastam. Azét meg felesleges kiadnom súlyos pénzket, hogy egy "lejárt és uncsi" telefont vegyek.

LG: hát a neve. Eddig nem volt jó tapasztalatom vele, a barátnőmnek volt LG de sűrűn lefagyott neki és többet volt szervízbe mint a kezébe. MEg a kijelző mérete nekem már hatalmas.


Ti mit ajánlotok? Igazából filmnézésre, zenére, netezésre és fényképezésre használnám, szóval nem fontos nekem ez a 2 processzor ami az LG-ben van. Viszont az Apple nagyon tetszik (kissé szerelmes is vagyok belé) a Nokia meg nem sok újdonságot tud nyújtani.

Vélemény?


23/N.


2011. szept. 7. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Ahha megértem h Almába vagy szerelmes. Amúgy csomó telefon veri a IFónt. Ne vegyél olyat. Ottvan az SE Xperia Mini Pro, Mini, Arc, Neo, Play meg stb....
2011. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kérdezö miért érdekel, hogy ki szól le az iPhone miatt? Az ö bajuk ha ilyen hülyék... Engem személy szerint hidegen hagyna, ha rengeteg embernek lenne olyan a környezetemben. Ettöl még az egyik legjobb telefon. Gyors is és rengeteg mindenre jó, azokra meg föleg amiket felsoroltál :)


Amúgy is csak azok szólnak be miatta, akik csak azért se vesznek olyat, mert divat szídni az Applet...

2011. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

a Wildfire S megfelel neked, ha nincsenek extra igényeid. harmad annyiért megkapod, mint az iphone-t.


ezt olvasd el mindenképp:


[link]

2011. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
már olcsóbb, mint amennyit a tesztben írnak azt is vedd figyelembe.
2011. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

ma 18:00

Igen nő vagyok. És mint írtam nem szeretnék SE-t mert azt nem szeretem. Van ez így, lehet tőlem akármilyen csúcsszuper, akkor sem veri nálam a telefon kategóriát. Nem szeretem, ez van. Mellesleg volt már kezembe Iphone, nagyon tetszett, jól elvoltam vele, ezért tetszett meg, a tudása miatt, nem azért mert Almás.... Mellesleg itt nem vagy attól nagy arc mert Almád van, mert mindenkinek az van. Vagy Samsung Galaxy II.


HTC-je van tesómnak, hazamegyek és kipróbálom :D _köszönöm

2011. szept. 7. 19:50
 16/20 anonim ***** válasza:
39%
Nekem tökéletesen megfelel az N8:amit leirtál szerintem neked is megfelel bőven!Vagy vársz és jönnek az új Nokiák abból is választhatsz.Semmi gondom nincs az N8-al fél éve nyüstölöm!Az android körülményes ha programot vagy navigációt kell telepiteni.Nekem nem jött be egyáltalán.Szerintem semmivel nem jobb,mint a Symbian 3^!
2011. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

mért körülményeebb rá telepíteni? fejtsd már ki :D


az N8 meg ugyanannyiba kerül, mint egy Galaxy S, a GS meg kilóméterekről kiröhögi.

2011. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mond milyen fájlkezelő van az Androidon?Milyen navigáció?Amihez nem kell wifi ill.netkapcsolat!
2011. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

astro fájlkezelő-fél perc alatt leszedtem a marketről


igo navigáció

2011. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatomat szerintem nem olvastad!
2011. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!