Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon váltás, de melyik?

Mobiltelefon váltás, de melyik?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Nokia 5530 boldog tulajdonosa vagyok, de kicsit kezdem már kinőni ezt a telefont. Nem sok mindenre használnom, csak zene hallgatásra és wifizésre, viszont van olyan, hogy sokszor hiába csatlakozom rá, nem jön be a net (és nem védett a net). Mellette még lassú is...

Szóval úgy döntöttem, hogy telefont váltok, viszont nem tudom milyen legyen. A szívem egy Apple Iphone 4 felé húz (előbb megvárom még kijön az 5 és utána tervezem a 4 vásárlását) vagy egy Nokia C6 (mert eddig csak Nokiám volt, azt ismerem, stb.) és ami még tetszik az LG Optimus 2 X.

A felsoroltak közül az a bajom, hogy: Apple: drága és otthon tuti megszólnának ha ilyenem lenne. Svájcban élek, itt mindenkinek (tényleg az emberek 90%-nak) ez a telefon van. Vagy 3G.

Nokia: hát na, az op rendszeréről csak rosszat olvastam. Azét meg felesleges kiadnom súlyos pénzket, hogy egy "lejárt és uncsi" telefont vegyek.

LG: hát a neve. Eddig nem volt jó tapasztalatom vele, a barátnőmnek volt LG de sűrűn lefagyott neki és többet volt szervízbe mint a kezébe. MEg a kijelző mérete nekem már hatalmas.


Ti mit ajánlotok? Igazából filmnézésre, zenére, netezésre és fényképezésre használnám, szóval nem fontos nekem ez a 2 processzor ami az LG-ben van. Viszont az Apple nagyon tetszik (kissé szerelmes is vagyok belé) a Nokia meg nem sok újdonságot tud nyújtani.

Vélemény?


23/N.


2011. szept. 7. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

ha fontos a filnézés meg a netezés, akkor valami 4,3 hüvelykes telót ajánlok, mert azokon a legnagyobb élmény.


pl HTC Sensation, Desire HD, Samsung Galaxy S2, LG Optimus 3D

2011. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazán az nem fontos, mert van tabletem azon tudok filmet nézni ha nagyon akarok. Ami fontos az a netezés (hogy gyors legyen, mert a Nokiámon néha igen lassú) a zene hallgatás, és az, hogy szép képeket csináljon, mert nem mindig hurcolászom magamnál a fényképezőgépet. Az LG nagyon bejön, de tuti nem használnám minden funkcióját. :S
2011. szept. 7. 13:55
 3/20 anonim ***** válasza:
ezeken nagyon gyors, amiket írtam. de szerintem netezésnél is sokat számít a kijelző. az iphone-é (nekem) túl kicsi hozzá. de attól még veheted azt, ha az tetszik. de az általam felsoroltak mind alatta vannak árban és többet tudnak. mert nem kell vastagon fizetni a márkajelért.
2011. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Amiket írtál azok közül a Samsung II-vel szemeztem, csak egy a bajom. Nekem már annak nagy kijelzője. Női kézben elég hülyén mutatott vagy csak nekem nem jött be nem tudom. Szóval hatalmasnak találtam, azért is nézelődtem a kisebb kijelzősök között.
2011. szept. 7. 14:17
 5/20 anonim ***** válasza:

akkor sima Galaxy S, Google Nexus S, Motorola Defy, SE Xperia Neo, Xperia Mini Pro, Mini



még ezek az alternatívák

2011. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
HTC Incredible S
2011. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hm...Samsung nem rossz, a többire ráguglizok. SE nem gyere be (érzelmi kötődés vagy utálat nevezzük aminek akarjuk, de azt elvből nem). HTC...na az érdekelne, viszont itt elég rossz híre van, hogy felmelegszik-lefagy,stb. Ez mennyire igaz?
2011. szept. 7. 15:50
 8/20 anonim ***** válasza:
semennyire. nagyon minőségi, fullosan össze vannak rakva. fém házzal általában. nekem Desire HD-m van és nagyon jó.
2011. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nekem még nem fagyott le soha és a legjobb kezelőfelület van rajtuk.
2011. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Na ez jó hír! Első körön azzal is szemeztem egy HTC Wildfire S-el, de itt lebeszéltek a fenti okokra hivatkozva. Akkor lehet az marad. :) Köszönöm
2011. szept. 7. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!