Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a piacon...

Szerintetek melyik a piacon kapható mobilok közül a legjobb? Persze Androidos. Arra is gondolok, amik csak most szivárogtak ki.

Figyelt kérdés
Applefanboyok véleményét nem kérem.
2011. szept. 1. 20:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Vagycsak nem tudtál írni valami értelmesebbet ennél. Vagy igazam lehetett. :)
2011. szept. 2. 19:02
 12/16 anonim ***** válasza:

N Prime-os vagyok

Nem rossz az Android, de nem tudja azt nyújtani, mint az iOS gyorsaságban, gördülékenységben. Jobb az iPhone sok mindenben, a szabadság droidon alapból megvan, de egy jailbreak-elt iPhone-nal nem veszi fel a versenyt, kár ezt vitatni. Lehet, hogy ez megváltozik most, de szerintem droid mindig megmarad ilyennek, hibákkal és előnyökkel együtt. De soha nem fog felérni iPhone szintre.

De iPhone-ból nincs választék, szóval akinek alapból nem tetszik a kinézete, vagy nagyobb kijelzőt szeretne, annak droidot vagy WP7-et kell vennie. Vagy badát. De a droid nagyon durván reklámozva van, sok alkalmazás van rá (ált. rosszabb minőségűek, mint iPhone-on), és az olcsó szegmensben is jelen van (na ezt nem tudja az Apple, iPhone mindig is prémium termék lesz), úgyhogy nem csoda, hogy így terjed a zöldrobot, de ez nem jelenti, hogy jobb, mint az iPhone (rosszabb mindenben, mint egy jb-t szifon). Ettől függetlenül a legtöbben nem engedhetik / nem tartják normálisnak, hogy 150-200k-ért egy TELEFONT vegyenek (én sem). Ezeknek megintcsak droid, WP7, bada.

Üdv.: egy volt droidos, egy leendő WP7-es :)

2011. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja és várjuk már meg, hogy kijöjjenek ezek a telók, mielőtt azt mondjuk, hogy másolat :) Ezek csak fan-koncepciók. A Samsung pedig SGS-sel kicsit, Ace-szel és TouchWiz-zel pedig pofátlanul nyúlt almától, nem tudom sajnálni őket.
2011. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lg egyáltalán nem Samu másolat, sőt, új technologia felmutatásában előrébb jár mint a samu, igaz, nem nagy jelntősége van ,de LG- é az első 3D- s kijelző is, a másik meg,hogy a néptelefon Samukat szemetesvödör alapanyagból gyártják, LG- sokkal minőségibb. Meg lehet nézni az LG Optimus 2X telót, teljesen egyedi dizáyn, akármelyik Samut keresztbe lenyeli. Samsung parasztvakítása az eltúlzott processzor, meg belső tárhely, 1 GHz nél nem kell több szerintem egy mobilba, úgysem 2011 es Pc- játékok zúzására vannak, amire meg kell, egy netbook szintet simán hoz az 1Ghz sima proci is, anyagminőség jelenleg sokkal meghatározóbb, nem gagyi.
2011. dec. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az UI-ról beszéltem, olvasd el még egyszer a kommentemet.

Készülékekben szimpatikusabb az LG kinézetre (Black, 2x pl), Samsung erősebb cuccokat hoz össze.

2011. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát, kinézetre jobb is, de a launchere tw copy.
2011. dec. 15. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!