Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a piacon...

Szerintetek melyik a piacon kapható mobilok közül a legjobb? Persze Androidos. Arra is gondolok, amik csak most szivárogtak ki.

Figyelt kérdés
Applefanboyok véleményét nem kérem.
2011. szept. 1. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
akkor vegyel valami vackot ;)
2011. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ejj, te is úgy látom, hogy tudatlan vagy azért..

1. Ideírtál.

2. Isteníted azt a készüléket, ami inkább csak márka telefon. Ár/értékben nem éri meg venni, tudásilag el van maradva rendesen.

Hát kell ennél több? :) Mégis ki vesz vackot?

2011. szept. 1. 21:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát te :)
2011. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát, nem hinném, hogy valamiben különbözne a többitől, bár nem értem, hogy mért vitázok 1 12évessel..
2011. szept. 1. 21:09
 5/16 anonim ***** válasza:

had vitázzak én is :)

Minden vacak, csak a BLACKBERRY! :D


(vagy esetleg Nokia 3310) :D

2011. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

kíváncsi vagy, hogy mi szerintünk melyik jelenleg a legjobb teló. Erre mindenki mást fog írni mert mindenki más gyártó termékeit szereti és automatikus módon a többit szidja. Ahogy te is. Ha valaki az Apple-ra szavaz leszólod, hogy vacak, ha én Blackberry-t mondok leszólod mert szerinted üzleti telefon (ami már egy jó ideje nem így van)

Amúgy hogy a kérdésre válaszoljak tisztán, esetleg galaxy S2 de mivel még nem használtam nem tudok róla se pozitívat se negatívat írni.

2011. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Android... akkor mondjuk Nexus Prime (HD kijelző odab. majd, főleg AMOLED-del) :D De én a WP7-et preferálom (sajnos kevesebb szabadság, de gyönyörű, akadásmentes, stabil rendszer). De beindul megint a droid, jönnek ezek a HD kijelzők + Ice Cream Sandwich remélem sokat segít majd (nekem kissé összetákolt érzésem van a mostani Android-tól, HTC Sense túl csicsás, új SE jó, a többi UI felejtős (Samsung - Apple másolat, LG - Samsung másolat :D)). Ja meg hát jön a SGS3, HTC is biztos beújít valamit. Csak remélem, hogy nem 5000"-es kijelzők lesznek :D

Most elég durva változások vannak/lesznek : ICS, Mango, bada 2.0, iOS 5, 1,5-2 év múlva remélhetőleg beáll a mostani újak ára is egy normális szintre.

2011. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak az 1. válaszoló sajnos túl fiatal, hogy meggyőzzön, hogy miért lenne érdemes Apple-t venni.. De ha megnézed, mit tud, akkor kiderül. A Prime sem néz ki rosszul az infoival. Az S2 Lite(asszem lite) kb a Prime tudását kapja majd. A BB-vel talán egyet értek. Jól össze vannak dobva, csak kicsit drágák a tudásukhoz.
2011. szept. 1. 21:36
 9/16 anonim ***** válasza:
iPhone 4 vagy várd meg az 5-öst. Bár szerintem kezelni nem tudnád 80-as IQval. :)
2011. szept. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Milyen 80as IQ-ról beszélsz? Sajnos ismerned kellene, hogy véleményt tudj írni rólam, de te merészebb vagy, ezért hülyének is nézel. Én is hülyének nézhetlek, amiért ilyet teszel, de ez már meg is történt. Az Apple talán épp erősebb gépeket fog összedobni, hogy a konkurenciánál jobban teljesítsen, bár amilyen designt láttam, akkor mondhatni, hogy majmolja a Samsungot az Apple. A kezeléshez meg annyit, hogy hamarabb tudnám kezelni, mint te, mert nekem nem kell anyuci segítsége. Amúgy meg szinte kezelési tudás sem kell hozzá, mert direkt hülyéknek találták ki, vagyis nem is kellene IQ hozzá. Szóval most megörültél a hír hallatán, ezért iPhone-ra gyűjtesz.
2011. szept. 2. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!