Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a netes alkalmazá...

Hogyan tudom a netes alkalmazásokat kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám lenne,hogy nekem van egy samsung galaxy mini telefonom,ami eléggé lezabálja az egyenlegemet mégpedig úgy hogy jönnek a telefonomra értesítések a fenti lehúzható sávomba..pl ha gmailon levelet kapok akkor azt is jelzi és már ezért is leveszi az egyenlegemet,ha megnyitom akkor több százat von le:\...

Valaki tudja hogy hogyan tudom a telefonomban kiiktatni az ilyen netes hülyeségeket?


2011. aug. 31. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Vásárlás előtt tájékozódtál volna. Az androidnál teljesen normális jelenség az, hogy a netet használja. Net nélkül nem is igazán lehet teljes értékűen használi egy androidos telefont. Inkább vettél volna egy sima egyszerű telefont. Amúgy a hálózati beállításoknál van lehetőséged kikapcsolni a netet, vagy Marketen vannak különböző apn kapcsoló alkalmazások (pl. apn on/off widget, apndroid stb.).
2011. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Marketről leszeded wifin az APNDROID alkalmazást amivel ki és be tudod kapcsolni a netet...
2011. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

igen igen,csak ha kikapcsolom akkor nem tudom használni az ingyenes facebookot :|

gondolom más megoldás nincs.vagy igen?


am igen..sajnos úgy vettem meg hogy mondták hogy androidost vegyél mert jó meg stb...sajnos túl naív voltam:\

2011. aug. 31. 21:25
 4/16 A kérdező kommentje:
esetleg hol tudom kikapcsolni azt hogy ne küldjön értesítést ha email érkezik a gmailomra?:O
2011. aug. 31. 21:27
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

Kikapcsolod a gmail-es szinkronziációt, de ettől még ugyanúgy lesz ezeregy dolog ami miatt a netre mászkál a rendszer. Amit megpróbálhatsz az, hogy rootolod és felteszed a Droidwall-t. Ezzel le tudod tiltani az alkalmazásokat a netről. Na szépen a böngésző kivétetlével mindent letiltasz a mobilnetről. Így nem fog felmászni a rendszer a netre (kivéve wifin) és tudod használni simán a facebook zero-t, mert a böngésző meg hozzáférhet a nethez.

Az android rendszer meg jónak jó csak nem mindenkinek való, illetve nem árt ha vásárlás előtt utánanéznek a rendszernek.

2011. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
feltöltőkártyával átlagosan 2000 ft egy hónapra 500 mega mobil internet. annyi BŐVEN elég. Nem értem min megy a fennakadás, 2000 ft az másfél mozijegy. Előfizetsz rá szt annyit netezel amennyit akarsz.
2011. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Fizess elő erre:

[link]


Havi 590 ft és nincs túlforgalmazási díj a keret túllépése után se.


Megrendelés sms-ben.


1430-ra

+GONETS

2011. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
letöltöttem a droidwallt,de annyi gondom akadt,hogy konkrétan nemtom a böngésző nevét...illetve hogy felül azt írja hogy tűzfal kikapcsolva.hogy tudom bekapcsolni vagy hogy működik ez?
2011. szept. 1. 00:41
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Megnyomod a menü gombot (mert ugyebár ha egy program funkcióját szeretnék elérni de azt nem látjuk a képernyőn akkor mindig megnyomjuk a menü gombot, mert szinte biztos, hogy előjönnek akkor még lehetőségek) és ott lesz az. A böngészőnek meg konkrétan az a neve, hogy böngésző de gyanús, hogy angolul lesz ott, vagyis a browser-t kell keresned. Azt persze ne felejtsd el, hogy root nélkül nem fog működni bármit is állítasz be rajta.
2011. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

igen-igen,már 2.programmal csinálom a rootot mert elsővel nem volt sikeres.

névszerint:z4root-tal csinálom most.

browsert kerestem a listán,de sajna nem találtam olyat se...ha jó a root még1szer megnézem :)

2011. szept. 1. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!