Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a ZTE...

Mi a véleményetek a ZTE Blade-ről?

Figyelt kérdés
A legismertebb magyar teszteket már elolvastam róla, de több (független) ember véleményére is kíváncsi vagyok. Szaggat használat közben? Az akku jól bírja? Mennyire karcolódik? Van már rá Gingerbread? Tuning (RAM) után gyorsabb lett? Milyen más telefonokat javasoltok helyette ugyanabban az árkategóriában? Megéri megvenni?
2011. aug. 31. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Originál DivX filmet szaggatás nélkül viszi.

2. Akkuja nem jól bírja.. De!! Ma, BÁRMELYIK ilyen tudású telefont ha "megkergetek", 4 óra alatt lemerül, ez is...

3. Eléggé karcolódik, igaz az első fólia van rajta, fél éve, most fogom cserélni. Csere előtt alkohollal lemosva gyönyörűszép, tényleg..

4. Igen, van már 2,3 is, de én még a 2.2 RL5 svéd rommal használom, az is általam már módosítva van. (Másik kameraszoftver stb.)

5. Én csak erről tudok mondani valamit (igaz unokámnak Samu Minit vettem, majdnem ennyiért, de az enyém oda nem adnám, neki meg nem akartam "gagyit", tudod mennyire számít mit mond a másik!)

6. Nekem tökéletesen megfelel, pedig nyaggatom rendesen.. Ezért az árért főleg, pedig kütyübolond vagyok.

2011. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 czibles ***** válasza:
Előző hozzászólót csak ismételni tudnám, azzal a különbséggel, hogy én már feltettem a 2.3-as beta verziót.
2011. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vedd meg megeri, en mar nagyon banom h galaxy minit vettem helyette.
2011. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem rossz telefon!

ár/érték arányban eddig verhetetlen!

2011. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!