Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt így meg lehet csinálni?...

Ezt így meg lehet csinálni? Nem fognak szólni érte?

Figyelt kérdés
Előfizetésem van a t-mobile-nál, de már nincs rajta hűségidő. Szeretnék újabb előfizetést, de nem készülékváltással. Aranykártyás vagyok, van pár pontom (1000 felett). Az új készülékem árának egy részét a pontokból szeretném fizetni, de utána a jelenlegi előfizetést kártyásra szeretném átváltani (a számomat szeretném megtartani). Lehetséges ez? Két előfizetést nem szeretnék fizetni, ezért szeretném így. De ugye ha a jelenlegit átváltom, akkor elvesztem az aranykártya jogosultságomat (ez egyébként nem zavar)és a pontokat is, de a pontokat jó lenne felhasználni, ha már vannak. Vegyem meg az új telcsit, váltsam be a pontokat és majd csak utána mondjam le (váltsam át) a mostani előfizetésemet? Ezért nem fognak szólni?! Bocsi, hogy hosszú lett. Köszi a válaszokat.
2011. aug. 19. 11:31
 1/4 Kovács János Balázs ***** válasza:

Ezt így nem lehet. Ha telcsit veszel akkor a számra akkor újabb hűséged lesz. Hűség alatt nem lehet kártyásra váltani.

Előbb válts kártyásra és utána vedd a telefont. Azt lehet.

Bár valószínű bukod a pontjaidat, de ha 1000 pont körűl vagy az kb 1000 ft kedvezmény ezért nem érdemes 2 vagy 1 évet bevállalni.

2011. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Tudom, hogy hűségidő alatt nem lehet kártyásra válatni, de nem is így szeretném, félreértettél. Tehát van egy telefonom, előfizetéses, ezzel vagyok aranykártyás x ponttal. Szeretnék egy újat (új előfizetéssel) vásárolni, de nem készülékváltással, hanem hogy teljesen új előfizetés, új számmal. Ennek a vásárlásához szeretném felhasználni a pontokat, majd a mostani előfizetésem kártyásra váltani.
2011. aug. 19. 21:45
 3/4 Kovács János Balázs ***** válasza:
Ezt így meg lehet, de tényleg kell neked még egy szám?
2011. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Új szám éppen nem kellene, de a díjcsomag amit szeretnék csak így lehetséges. És az jobban megéri, mint a mostani.
2011. aug. 20. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!