Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE X8-ra fognak csinálni...

SE X8-ra fognak csinálni alább jellemzett főzött ROM-ot vagy létezik már ilyen rá?

Figyelt kérdés

Ugye az nyilvánvaló, hogy a 2.1 volt az X8-ra az utolsó verzió, 2.2-t, vagy afölöttit már csak akkor használhatunk rajta, ha mi tesszük fel idegen forrásból. Na most én szeretnék 2.2-t vagy 2.3-at futtatni, csak nagyon megtetszett az SE saját kezelőfelülete, meg az egész, ahogy ők belenyúltak az Androidba. Gondolok itt pl. arra, hogy egyedi kinézete van az alkalmazásfelületeknek, meg hogy a képernyő négy sarkába is ki lehet tenni egy-egy ikont.

Nem tudjátok, ilyen designnal, felülettel rendelkező főzött 2.2 vagy 2.3 nincs, vagy fognak egyáltalán a szakik készíteni? Csak mert az új Xperiák már ezekkel jönnek, és hátha megcsinálták már régebbi telefonokra optimalizálva, de hiába keresgéltem, én nem találtam. Ja igen, és magyar nyelven lenne a legjobb.


2011. jún. 27. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a közeljövőben lesz ilyen.


2.2-re ezek vannak, de ezekből csak a 13-as számú froyobread magyar.


[link]


2.3-ok:


[link]


Ez mind magyar, de még egyik sem annyira stabil, mint a 2.2-k.

Ezeknél pl. a 4.-nél írják, hogy SE ikonok, animációk és kinézet van.

A 2.3-ak még nagyon fejlesztés alatt vannak, sok romban nem működik minden vagy csak részlegesen és sok még hajlamos az újraindulásra stb.

2011. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áh, értem, azért köszi. :-) Pedig egy új Xperia minis kinézetű 2.3 jó lenne. :-)
2011. júl. 7. 00:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!