Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segíts. Ismered a tarifákat?

Segíts. Ismered a tarifákat?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék, és a Vodafone-nál vagyok, elég jó előfizetésben. Vasutas csomag, ami annyit jelent, hogy a telefonokhoz olcsóbban hozzájutok, 40 ingyen sms-t küldhetek hálózaton belül, és a családtagjaimmal ingyen beszélek. A percdíjak nagyon jók! Havi 2800 Ft -ot fizetünk, amiben mindez benne van, és plusz kb 100 perc beszélgetés, hálózaton belüliekkel.

Ahol Anya dolgozik, használatos a céges mobiltelefon, ami T-mobile-os. Anya úgy gondolja, hogy felesleges lenne két telefont fizetnie, szóval gondolkodik azon, hogy átmenjünk a T-mobile-hoz.

Engem így is szokott szidalmazni a sok sms-em miatt, mert néha "pár" sms-el többet írok mint 40. De ha átmegyünk a T-mobile-hoz, akkor azért a 40 sms-ért ugyanúgy fizetnünk kell majd, aminek én ismét okozója lennék. A kérdésem az lenne, hogy ki ismeri a percdíjakat és egyéb kedvezményeket (sms, családi opciók, stb.) , és mit ajánl, melyikkel járnánk jobban ?


2011. aug. 11. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a legegyszerűbb ha felmész a tmobile oldalára és ott nézelődsz. Ahogy olvasom sok sms-t szoktál küldeni ezért javaslom, nézd meg az ikon díjcsomagokat. Az előfizetési díjban elég sok sms van benne amit hálózaton belül elküldhetsz. Ha sok a T-s ismerősöd akkor jól jöhet. A gond csak annyi ezzel a csomaggal, hogy ezt iphonokhoz árulják főleg.

Vagy a kaméleon csomag amihez lehet választani sms opciót amivel féláron vannak az smsek.

2011. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, ismerem a Tarifa Petit és a Tarifa Klárit is. :)
2011. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: Köszönöm. ((:

2.: -.-" Inkább menjél vissza Legozni. ;]

2011. aug. 12. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!