Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet egy mobiltelefon...

Hogy lehet egy mobiltelefon KLÓN? Ezt miről ismered fel és miért csinálják. Na meg kik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a klón, ami külsőleg tagadhatatlanul próbál hasonlítani egy minőségi termékhez.

Leginkább kelet ázsiaiak csinálják, szinte minden nagy márkát klónoznak.

A b.alfaszok vásárolják meg őket, akiknek nincsen pénzük luxusdolgokra de azért villogni akarnak.

2010. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretnek okoskodni, de lehet, hogy arrol is szo lehet, hogy az IMEI kodot egy legalis keszulekbol atkopitozzak egy lopott keszulekbe es maris legalisan hasznalhatjak. Nem keresik...
2010. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A klón az, amit az első hozzászóló irt.

Elsősorban az áráról ismered fel, negyedáron lehet hozzájutni, mint egy eredetihez.

Aztán érdemes kipróbálni a menüt, funkciókat, valóban olyan-e, mint az eredeti telefonnak.

2010. máj. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel hogy te vagy a Nokia. Minőségi cuccot csinálsz, szervizeket tartasz fent, ügyfélszolgálatot, szofrver hátteret, garanciarendszert, kellékanyag és pótalkatrész ellátást stb..., így egy teló mondjuk 80 ezerért megy nálad hogy a kiadásokat fedezze, és még maradjon is valami.

Én egy kínai cég vagyok, lemásolom a telefonod, kicsit silányabb minőségben, nincs szervizem, se más szolgáltatásom, nem fizetek reklámokat a tévében és más marketingre sem kell költenem. Így a telefont oda tudom adni 20 ezerért és még így is hasznom van rajta.

2010. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én most szeretnék venni egy Nokia 5530at. Láttam a nokia márkaboltban meg a Media markt-ban olyan 64-65ezer körül. Azót jártam több telefonos boltban is és ott olyan 46-49ezer körül adják (az összes független) ezek lehetnek klónok? vagy nemvalószínű?
2010. máj. 18. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem hinnám h klónok , csak használtak.Am a klónnak sokkal gyengébb minden kütyüje, hangszórók recsegnek , teljesen különböző menü (alap) , lassabb , a kamerája is gagyi(vgs is lehet)...Egyik haverom vett N95 klónt (véletlenül) annel ezek voltak az ismertető jelek.
2010. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha klón lenne, akkor olyan 20-30-nál nem kerülne több pénzbe. Meg egy normális gsm szaküzletben megmondják, hogy klón, illetve eredeti.
2010. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az eredeti ára 45 ezertől szór fölfelé, attól függ hol veszed.
2010. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!