Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismered ezeket a kínai dual...

Ismered ezeket a kínai dual sim telókat? Elég csinosak, de kicsit parás, véleményed?

Figyelt kérdés

ilyet szeretnék venni,elég olcsó és elég sokat ígér,píz híján ilyent szeretnék venni de nem tudom,van véleményed? nem a kínáról hogy ilyen szarok meg olyan,hanem a telókról mondanál véleményt ha ismered?

(tudom hogy volt már ilyen kérdés,de azóta jópár hónap eltelt,és jobban elterjedtek ezek a telók,több ember megismerte)


2010. szept. 25. 21:13
1 2
 1/11 myacc2 válasza:
nem tudom pontosan mira gondolsz de haveromnak van ilyen mini iphone kinézetű telója de az érintő kpernyő 7 hónap után tönkre ment és nem lehetett megcsinálni Xd
2010. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de úgy tapintásra milyen? érezni hogy egy ócska sz@r vagy normális telefon fíling? én úgy tudom elképzelni mint a kisbabáknak az a csipogó 2 ceruza elemes teló,ezt az érzést akarom elhessegetni magamból :D
2010. szept. 25. 21:26
 3/11 myacc2 válasza:
hát azér nem ceruza elemes de ilyenek hogy wifi gps jó fényképező felejtsd el
2010. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fkris ***** válasza:

Nem akarlak letörni, de ezekkel a telefonokkal néha telefonálni SEM lehet:S

Akkor inkább vegyél egy használt valamit,minthogy ilyet.

2010. szept. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan, hogy ha szükséged van rá, nem veszed meg a gagyi fost, mert az nem megbízható, ilyen formán biztosan nem tudja kielégíteni az igényeidet. Persze igény és igény között is van különbség. Lehet valós meg légből kapott is. Kérdés az, hogy vajon ha nincs rá pénzed, valóban kell-e ilyen telefon? Ha nincs rá pénzed miért nem veszel egy egyszerű, kisebb költségű de megbízható készüléket? Azon is lehet telefonálni, SMS-t küldeni, feljegyzéseket készíteni, naptárat használni, stb... szóval teljesen jó.

Egyébként az olcsó húsnak, legyen az bármennyire is elterjedt, mindig híg a leve.

2010. szept. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem azért hogy dicsérjem a dolgos kis kinaiakat, de nekem volt már Huawei telóm és a modemem is olyan, semmi baj nem volt velük! És mi nem kinai manapság?? Szinte akármelyik világmárkát veszed, mind médin csájna! Már a Volvo is az
2010. szept. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Huawei nem egy minőségtelen kínai gyár. Az angoloknál a telefonos hálózatot is a Huawei eszközeiből építették ki és számos országban, köztük Mo.-on is a Telenor vagy a Vodafone is használja a mobilkommunikációs eszközeit. Kínai márkák között is van különbség. A Huawei-t ne vegyük egy kalap alá a klónozott kinézetű telefonokat gyártó szarokkal.
2010. szept. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem ne vegyél ilyen telefont, mert 2 hónap után a kukában fog kikötni, mert olyan a minősége mindnek.

De ha kínai telefont veszel mégis, mikor annyian próbálunk lebeszélni róla, akkor gratulálok! pfff... majd meglátod :D

2010. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem,köszönöm a válaszokat,egyenlőre hanyagolom akkor ezeket a telókat,amúgy symbian rajongó vagyok,ki is néztem ólcsóér egy n70-est,azt veszem meg,majd jobban állok pézileg nézek valami normális gyártó által kibocsájtott érintős telót.
2010. szept. 26. 15:19
 10/11 anonim ***** válasza:

ne! íbéjről vettem 1 ka08-ast, meg egy hasonló noname wifi-s fekete cuccot... noshát. a ka08-at nem tudom tölteni, a csatlakozó adapter vagy mifene tört meg benne.. egyszóval sz-r. szervízben mondták hogy nem éri meg megcsinálni, 12-13 ezerre jönne ki közben az egész telefon nem ér egy 5-öst.

a wifi-sről. "iphone feeling".. persze! 2 hét után azt is kuka. nem bírok róla telefonolálni! nem hallják a telefonban amit beszélek, a wifi-je szintúgy tönkrement 2 hét után.

NE! előre figyelmeztetlek: D

L19

2010. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!