Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megvegyem? :/

Szerintetek megvegyem? :/

Figyelt kérdés

Motorola Defy-t szeretnék venni.Most gyűlt össze a pénz rá, 2 évig gyűjtöttem.Nagyon tetszik a teló, de most elbizonytalanodtam.Nem tudom hogy megvegyem-e.Segítsetek plz!

13/f


2011. aug. 10. 15:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Egyébként igaza van a DHD-s csávónak.



Mindig azthozzák fel hogy az Android húú milyen testre szabható, akkor meg mit akarsz még rakta főzőgetni???


Meg mai napig nemértem hogy minek boot-oló képernyőt állitgatni meg telecsicsázni, hogy olyan legyen a telód mint a cigányasszony amikor esküvőre megy -.-


Egyébként ha valamit annyira kell főzögetni akkor az biztos nem lehet tulzottan jó, iOS-nél nem kell semmit b.tatni hogy jó legyen, WP7-nél se kell ...


Na meg, hogy biztos nem vennék telefont, aminek már elvileg lejárt a szoftveres támogatása...

2011. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Azért csicsázzák, mert Androidnál van ilyen lehetőség. Ezért írják rá, hogy testreszabható.. iOS-nél meg WP7-nél nincs ilyen lehetőség..
2011. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

iOS-t jailbreak-eled ott is van lehetőséged mindenre....


WP7-nél meg nemtudom

2011. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Miért lenne jobb a mini pro?

Procija gyengébb(most mindenki azzal jön majd, hogy a mini pro-é 1GHz, a Defy-é meg csak 800MHz.800MHz-n is erősebb Texas Instrument 3630, mint az MSM8255.Amúgy meg fél perc 1.2GHz-re felhúzni)

A kijelzője használhatatlanul kicsi a mini pro-nak.

+rosszul vagyok attól az üveges menütől.

Úgy hogy a Defy lazán veri a mini pro-t, akárke akármit mond.

2011. aug. 18. 11:01
 25/30 anonim ***** válasza:
Üveges menüt egyszerűbb cserélni mint a procit húzni, amúgy ha ennyire vágod a témát miért nem veszed már meg azt a telefont? minek érdekel mások véleménye ha minden más telefont lefikázol amit ajánlunk neked?
2011. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

csak a mini pro-t fikáztam!

Amúgy ha minden igaz, ma jön meg a teló.Már nagyon várom.:D

2011. aug. 18. 12:10
 27/30 Kovács János Balázs ***** válasza:

A mini pronak már 3,2 hüvelykes kijelzője van és 320x480-as felbontás. Viszont nem elérhető rá újabb rendszer. Nem igazán napra kész, annak ellenére, hogy egy nagyon jó kis telefon. Ja és a mini pro magyar nyelvű és van fizikai qwertz billentyűzet is.

A Motorola mellet csak a strapabíró kivitel szól ennek fényében meg az, hogy 0,5 hüvelykel nagyon a kijelző.

2011. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Kovács János Balázs ***** válasza:

Ha már megrendelted a telefon mi a túrónak kérdezősködsz?

Imádom az ilyen formákat. Fölöslegesen tépjük itt a szánkat.

Ne fikázd a mini pro-t! Kicsit naprakészebb mint a Defy ami már nem teljesen döfi! :))))

2011. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
a mini pro-nak csak 3"-es a kijelzője, nem 3.2.Mondja már meg valaki, hogy miért is jobb a MINI PRÓÓ!
2011. aug. 18. 12:20
 30/30 anonim ***** válasza:
Hülye az aki mini pro-t mond. ennyi xD
2011. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!