Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megvegyem? :/

Szerintetek megvegyem? :/

Figyelt kérdés

Motorola Defy-t szeretnék venni.Most gyűlt össze a pénz rá, 2 évig gyűjtöttem.Nagyon tetszik a teló, de most elbizonytalanodtam.Nem tudom hogy megvegyem-e.Segítsetek plz!

13/f


2011. aug. 10. 15:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Ejjha...mondjuk halálra tuningolva én is el tudok érni 5500 pontot lazán...csak ugye a stabilitás a kérdés
2011. aug. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Ennél a romnál nincs gond a stabilitással és halálra sincs tuningolva.


Csak nézz utána az xda-n.

2011. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"Ejjha...mondjuk halálra tuningolva én is el tudok érni 5500 pontot lazán...csak ugye a stabilitás a kérdés"


Mondjuk akkor nem ismered a kuyadroidot...

2011. aug. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

"Ejjha...mondjuk halálra tuningolva én is el tudok érni 5500 pontot lazán...csak ugye a stabilitás a kérdés"


Mondjuk akkor nem ismered a kuyadroidot..."


Hát kuyadroiddal is csak 1000-1500 pont

2011. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Hát mintha 1200-at írtam volna.

Nálad az nem 1000-1500 között van?


A stabilitása pedig a legjobb a 2.3.4-esek között. A 2.3.5-el még nem foglalkozok, mert most kezdte csinálni, talán majd a következő verziót.

2011. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább xperia mini pro-t.

Ütésállóságon kívül mindenben jobb mint a defy.

2011. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

...és még az iPhone a szar, mert jailbreak-el az igazi...


főzzetek csak ROM-ot -.-



Kérdésre válaszolva, szerintem várjál karácsonyig, addigra jobb modelleket is kapsz egy Defy árából, és szerintem még tudsz gyüjtögetni addig :)

2011. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Kovács János Balázs ***** válasza:

Motorola Defy nagyon jó, de 2.1 Androiddal kicsit lejárt már! Ne főzögessetek nem vagytok szakácsok!

Nem ér meg egy garancia bukást!

Nem értem minek buzerálni a telefonokat. Mi lóf...ra akarjátok használni vagy használjátok! Ez nem sorverseny, hogy minél több pontod van annál fa...bb gyerek vagy!

Nekem egy HTC Desire HD-m van. 1 magos 1 ghz proci 768 MB rammal. Repül! És nem főztem meg "sütöttem" semmit!

Vegyél inkább SE Mini Pro-t vagy HTC Wildfire S-t. Jobban jársz és nem kell a konyhában sem járatosnak lenned! :)))

2011. aug. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

ez az utolsó tetszik :))

Am ha van olyan fokon az angolod, hogy tudod használni, akk oké. de ha nem... akkor is mivan? ott az internet, a szótár majd lefordítod. ha neked kell a telefon, akk vedd meg. am én is akartam ilyet, de végül nem ilyen lett.

2011. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Azért a DHD még sem Defy, ne keverjük DHD tökéletesen el van főzött rom nélkül is
2011. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!