Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GSMline.hu tapasztalatok?

GSMline.hu tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni tőlük egy Galaxy S2-t és eléggé olcsó. De amikor olvastam az ÁSZF-et, azt láttam hogy aminek az ára előtt van egy felkiáltójel, az használt, tehát minden az mert szinte mindenhol van. Majd felhívom őket ezügyben, mert amiket még ott leírtak eléggé szimpatikusnak tűnnek. Valakinek tapasztalata van róluk?


Hogy pontosabb legyek, ez van leírva:


"Amelyik készülék mellett az (kis kék körben i betű) ikon található, az a készülék 0 perces, másodkézből, magánszemélytől vásárolt készülék. Amennyiben a készülék mellett nincs leírás, a készülék teljesen újszerű állapotú, nem volt használva, független, minimum 12 hónap teljes körű szerviz garanciát élvez. Mivel magánszemélytől vásároltuk így a hatályos jogszabályok alapján ezt használtként forgalmazzuk. "


2011. júl. 31. 15:23
1 2
 11/14 GsmLine válasza:

Te felettem író!

Kedves Tőled a lejárató kampány! Érdekes amiket írsz, Te ezt végig olvastad mind, akkor nem vagy véletlen TE is egy konkurencia, vagy rossz akaró?!


A LINK amit mutattál jó reklám nekünk, több mint 90% ajánlaná a boltot :-)

100% megkapta a terméket!

És vissza térve a konkurenciás írásra, nem tehetek róla, hogy általában csak 1-2 boltos ír rólunk rosszat, a vásárlók NEM. Persze előfordul, hogy hibázunk, max 1%-ban, de azt mi kijavítjuk!


És most kérnélek TÉGED, hogy ezt hagyd abba, mert nem viszed vele előre magadat, vagy esetleg a cégedet...

Próbálj meg olyan jól működni, vagy olyan céget találni akik olyan normálisan működnek mint a GsmLine.hu Csapat!

Adatokat írok: 2010: közel 300.000.000Ft forgalom 0db fogyasztóvédelmi ügy, és ilyet sokat írhatnék.


Ja és ha valakit le akarsz járatni, legyél olyan korrekt, hogy kiírod a NEVED, úgy ahogy én megteszem, aláírom, amit neked írok!


Üdv. Giczi Antal

GsmLine.hu Csapat vezetője

2011. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nyugalom, Tisztelt GsmLine! Nagy valószínüséggel így is önöktől fogok rendelni, tényleg sokan jót mondanak, valószínüleg még elmegyek előtte a boltjukba, és ott is veszem majd át az árut. Mindenkinek köszönöm a választ!
2011. aug. 8. 13:01
 13/14 anonim válasza:
engem érdekelne hogy rendben ment-e a vásárlás, mert énis tőlük fogok rendelni egy elég drága telefont( LG Optimus 2x) de nem szeretnék 120 ezer forintot rákölteni ha itt megkapom 80 ezer forintért is.
2011. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valami hír ?
2012. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!