Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem ciki elővenni egy ZTE...

Nem ciki elővenni egy ZTE Blade-et az iskolában?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egyet, és mivel van a suliban wifi, ki kéne használni. Azonban a padtársam eléggé szegény, de amúgy nagyon jó arc, és nem akarom, hogy azt higgye, arcoskodok előtte. Annak ellenére, hogy ez a telefon is olcsónak mondható.


Nem lenne gáz, nem értene/értenének félre?


2011. júl. 7. 15:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Mert ennyire rossz lenne a minősége?


A másik, amit kinéztem, az az SE X8-as. Nem rossz, viszont ez jobban bejön. :)

2011. júl. 7. 16:06
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a hurrogókra. Nekem 7 hónapja van meg, első szériás, "amiből az összes szar volt", mégse volt soha semmi baja. A kijelző mérete miatt pedig egyértelműen jobb az X8-nál. Még 480×800 is kicsit kicsi netezni, X8-on esélytelen lenne.
2011. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen, arról én is olvastam, hogy pixelhibásak. :D

De örülök, ha tényleg nem egy bóvli kínai cucc. :)

Köszi a biztatást! :D

2011. júl. 7. 16:36
 14/19 anonim ***** válasza:
A padtársaddal kapcsolatban... nyilván neki is kényelmetlen lehet, hogy sokkal jobb ruháid, kütyüjeid, cipőid vannak, de emiatt nem kell rosszul érezned magad. Nyilván ne dörgöld az orra alá, hogy ilyen jó, olyan jó, meg hogy mennyibe kerül, és ő sem fog semmi rosszat gondolni, pláne, ha bírjátok egymást.
2011. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Áhh, nem mondom neki. :) Jó arc srác amúgy nagyon.

És a ruházattal sem volt sosem probléma. Többször is mondta már, hogy jól néz ki az ingem, pólóm, stb.

Köszönöm a válaszod! :)

2011. júl. 7. 16:59
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak oszttársaim, akiknek még klasszikus telója van. De szerintem nem is érdekli őket, hogy mi az az android. Amúgy nem olcsó kínai szutyok, mert hidd el, van sokkal rosszabb is és csak jókat hallottam róla.
2011. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A "torna egylettelről" igen rossz tapasztalataim vannak, olyanyira, hogy mai napig a 3-4 éves sony ericsonomat használom, pedig ott a tök új érintős zte telóm:-(

(persze lehet, hogy jók az androidos zte telók, de nekem olyabra sajnos nem telik:-( ).

2011. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A ZTE-nek kijelző a gyengepontja, bárki bármit mond,a pixelhiba,az pixelhiba.Ugyanez a teló Orange San Francisco néven,AMOLED kijelzővel is megjelent "nyugaton".Na ha olyat tudsz szerezni,akkor nem lesznek kijelzőgondjaid.

Ennél a telonál nem a felbontással van a gond,hanem a kijelzők elavult technológiájával.

Amugy pedig a ZTE,meg szinte az összes androidos mobil jellemzője, hogy nem hivalkodó,tehát nem tűnik többnek,amit tud,sőt inkább kevesebbnek.

Félreértés ne essék, nem vagyok a ZTE ellen,én is csak a kijelző miatt vettem helyette Samsung G3-at, na meg azért mert a ZTE-nél akkoriban 15 ezerrel olcsóbban tudtam megvenni.A hardvere gyengébb és a szoftvere se igazán jobb,viszont a kijelző használata olyan szintű rajta, amit csak Iphone-nál tapasztaltam eddig.

2011. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja és Nokiáról váltottam, papíron csak a kijelző a különbség (na meg az Android) a két teló között, viszont rövid használat után kiderül, hogy az Androidos mobilok teljesen más világot képviselnek,tényleg felfoghatóak "kis számítógépekként".Nokiát semmiképp sem,amíg symbiannal gyártják!(Kivéve a billentyűsöket)
2011. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!