Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem ciki elővenni egy ZTE...

Nem ciki elővenni egy ZTE Blade-et az iskolában?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egyet, és mivel van a suliban wifi, ki kéne használni. Azonban a padtársam eléggé szegény, de amúgy nagyon jó arc, és nem akarom, hogy azt higgye, arcoskodok előtte. Annak ellenére, hogy ez a telefon is olcsónak mondható.


Nem lenne gáz, nem értene/értenének félre?


2011. júl. 7. 15:21
1 2
 1/19 bp1985 ***** válasza:

Venni szeretnék egyet, és mivel van a suliban wifi, ki kéne használni.

Inkább a tanár szavait használd, ne a suli wifijét. De amúgy elég sok helyen pont a hozzád hasonlók miatt le van jelszavazva. Netezz otthon, ne a suliba.

2011. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Megmondod az árát,megmutatod a márkáját.Ők röhögnek, hogy kínai telód van és te is röhögsz magadban mert a Blade nem egy rossz telefon,ha a trágya kijelzőjét nem vesszük számításba.
2011. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sajnos, sok a különbség manapság az életünkben. Ha nem hivalkodsz vele, miért lenne ciki? Szerintem a padtársad is tisztában van azzal, neki mire jut. Én felnőtt vagyok. Mégis sok dologra vágyakozom, ami másnak van, nekem meg nincs rá. De marad a vágyakozás és kész.
2011. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Trágya kijelző? Az a legjobb része az egész telefonnak, amiatt vettem meg.


És ne foglalkozz mások pénzügyi helyzetével, nálam fordítva volt, engem az egyetemen néztek le az ájfónnégyes zsúrpubik, amiért Bladet vettem. Egy percig sem érdekelt, nekem erre volt szükségem, ezt vettem.

2011. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

ZTE? Mi ez? Zalaegerszegi Torna Egyesület?


Ne viccelj már!? Ez nem fogja irigyelni tőled egy hajléktalan alkesz sem!


A telefon a Nokiánál kezdődik és ott is ér véget! Ezt jól vésd bele a tyúk eszedbe! Nokia!


[link]

2011. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Na a Nokiád... Az tényleg a csöveseknek való, te szerencsétlen! -.-


Köszönöm a válaszokat! :)

2011. júl. 7. 15:43
 7/19 anonim ***** válasza:
Én kórházba dolgozom és nem szégyenlem.
2011. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ja, és ha már ZTE, akkor Zalaegerszegi Torna Egylet.

Okosabb vagy, ha csöndben maradsz ezek után...

2011. júl. 7. 15:46
 9/19 bp1985 ***** válasza:
100%

A telefon a Nokiánál kezdődik és ott is ér véget!


Azt esetleg elolvastad e, hogy a nokia a csőd szélén van, és most próbál kimászni belőle?

2011. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Inkább Samsung vagy SE vagy Motorola vagy HTC csak ZTE Blade-t ne.Pár hét múlva tönkremegy aztán meg az lesz a baj, hogy "jaj ezt vettem én szerencsétlen"
2011. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!