Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3-on van wifi...

Samsung Galaxy 3-on van wifi és ingyenes navigáció? És ajánljátok ezt a telefont?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 18:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a zte sokkal jobb ebben az árkategóriában, de még az x8 is. Amiket írtál mind tudja mindkettő az iGO pl. 3d nézetben is megy rajtuk, míg ezen az agyonsztárolt galaxy 3-on olyan, mint egy kalap sz@r...
2011. júl. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hali!


Nekem csak Galaxy 3 van Android 2.1 es merem allitani hogy az atlagnal jobban kihasznalom a telot, de ezt se 100%ban.

Hasznalom:

-Vizszintezesre(ha nincs keznel mas), eleg jol belovi a vizet.

-Mail kliensnek, az ossz email cimem befut ra.

-MSN

-Skype

-GPS (IGO)

-Net, youtube, a napi tajekotatoval bezarolag

-Hangrogzito

-Fenykepezo, kamera

-Jegyzet, emlekezteto, ebreszto, Ora, naptar

-Office(word, excel)

-szamologep (nem a gyari)

-Angol-Magyar szotar

-Winamp(zene), Tv, filmek(az utobbi 2re kicsi a kijelzo)

-Jatek(min 10 alk.)

-Szakmai progi

-File kezelo, Web szerver, Ftp-szerver

-E-book

-Pdf

-Telefonalas, Sms

(Mas miatt szedtem ossze ezekt, de nem tudtam szonelkul megallni...)


Nekem ezek mukodnek is, hasznalom is.

-Azt ne mond hogy 3D studioban szerkesztessz a telodon!

Mindenki dontse el magaban hogy megeri-e!

2011. júl. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Írtam én, hogy 3d stúdióban szerkesztek?

Csak éppen hiányzik (hiányzott) a normális 3d támogatás belőle.


Ezek amiket írtál mind mennek a zte bladen és persze ott van grafikus gyorsítás. Sőt ezek közül sok megy az öcsém x8-án is. Vízszintezésre én is szoktam és ő is szokta használni a 3d level-t. Csak az elsőt emelem ki külön, de nagyjából amiket írtál ilyenekre szoktuk mi is használni a mi telefonjainkat.

De Te meg azt ne mondd, hogy a zte blade nem éri meg jobban az árát, mint a galaxy 3...

2011. júl. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Amikor en vettem a Galaxy 3-at akkor ez volt ar/ertek aranyban a telenornal a legjobb, most perpillanat nem tudom melyik mennyi!

Lehet hogy ugyanabban az arkategoriaban van mar nala jobb, de az volt a kerdes hogy ajanljuk-e ezt a telot, erre valaszoltam, en igen ajanlom!

2011. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom mert Samsung. Árban megegyezik ezzel a Nokia C5-03. Ezt ajánlom! Bízz bennem, csak segíteni akarok.
2011. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
utolsoval ertek egyet. Nokia C5-03
2011. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a nokiások tűnjenek innen a symbianos ronccsal.

Én pedig azt mondom ne Galaxy 3-at,hanem Motorola Defy-t vegyél.Jobb a samsungnál bőven.

2011. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy ugyanabban az arkategoriaban van mar nala jobb, de az volt a kerdes hogy ajanljuk-e ezt a telot, erre valaszoltam, en igen ajanlom!"


Én pedig nem ajánlom, van nála sokkal jobb is. A grafikus gyorsítás miatt ilyen szempontból még az x8 is jobb, a zte-ről már nem is szólva.

2011. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!