Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3-on van wifi...

Samsung Galaxy 3-on van wifi és ingyenes navigáció? És ajánljátok ezt a telefont?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 18:48
1 2
 1/18 anonim válasza:
Van rajta wifi persze, és navigációs progi is de azt le is tudsz tölteni. Nekem is ilyenem van és nagyon tetszik és már van rá android 2.2 is.
2011. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Wi-Fi:Van

GPS:Van

Megéri-e:Nem

2011. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az árát megéri, nekem is az van. A gps picit lassú, froyo idáig függetlenre nem jön ki

a képernyője nagyon jó


ha többet akarsz tudni akkor írd be googleba h emerzee, majd az 1. találat

2011. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Ajánlani én ajánlom a telefont, de szerintem te ne vedd meg. Gondolom nem értesz hozzá. Ez nem is baj, de amit kérdezel ahhoz elég lett volna utánanézni a dolgoknak. Ha ennek nem néztél utána valószínűnek tartom, hogy az androidnak se fogsz utánanézni és vásárlás után eléggé meglepődsz majd néhány dolgon ami ahhoz fog vezetni, hogy számodra csak egy használhatatlan vacak lesz a galaxy3.
2011. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értettem a telefonhoz addig amíg nem lett. Hiába olvas utána az ember ha nem tudja tesztelni
2011. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, de ha olvasna róla egy kicsit akkor vásárlás után nem lepődne meg, hogy nem lehet a kártyára telepíteni, nem lepődne meg, hogy zabálja a pénzt a kártyáról stb.

Nem a telefon kezeléséről kell olvasni, mert arról hülyeség. Azt tényleg ki kell tapasztalni. Csak elég lenne a rendszer néhány jellemzőjéről tudni.

2011. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Utánanéztem :)

Eddig még nem volt ilyen jó mobilom, és nem is értek annyira hozzá. De szívesen megtanulnám.

2011. jún. 30. 20:55
 8/18 anonim ***** válasza:

Galaxy 3-nál vannak jobbak is abban az árban. Nekem volt de eladtam. Szoktam néha játszani és komolyabb játékok nem mentek rajta. Akkor még nem tudtam, hogy azért, mert nincs benne 3d gyorsítás. De végül nem a játékok miatt szabadultam meg tőle, hanem azok miatt az appok miatt amikhez szintén kellett volna...


Most zte blade-m van, de valahogy nem az igazi, de sokkal jobb, mint a galaxy 3 volt. Öcsémnek SE x8-a van 2.2-es froyobread rommal, szerintem azzal a rommal sokkal jobb, mint a galaxy 3, de még a 2.1-es gyárival is jobb volt amikor azzal használta.

2011. júl. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szervusz!


Van rajta Wifi es ingyenen navi. is.

De mi az ingyenes? Gyarilag Google Maps van rajta, de ez csak akkor ingyenes ha wifin hasznalod, kocsiba nem nyert!

Vagy toltessz le hozza pl: igo androidot, mert GPS antennaja is van :) Ha ingyen megtudod szerezni akkor ingyenes. :D

Ha nem csak MuKocka vagy, akkor szerintem jo telo!

Akinek meg jatekra kell az vegyen Gameboy-t vagy Table PC-t akkorat hogy rapper gatya zsebe keves legyenneki!!!

+ sok progit le tudsz ra tolteni a Marketbol ingyen!

2011. júl. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Akinek meg jatekra kell az vegyen Gameboy-t vagy Table PC-t akkorat hogy rapper gatya zsebe keves legyenneki!!!"


Nekem speciel nem csak játékra kellet volna a 3d...


De ha samsung az csak jó lehet, még ha ordító hiányossága is van...

2011. júl. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!