Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade? (többi lent)

ZTE Blade? (többi lent)

Figyelt kérdés

holnap ha minden jól megy veszek egy zte bladet, olvastam a forumban róla de én azért szeretném mekérdezni még egyszer akinek ilyen van h milye?az anyaga milye? megéri az árát stb... indokoljátok már meg ha kérhetem,ja és egy csomo olyan választ láttam ahol annyit irnak h szar vagy jó ,ha lehet kérhetném egy kicsit tömörebben,:D és lene egy utolső kérdésem olvastam h nincs benne flash az mire jó?

aki ezt végig olvassta már annak köszönöm :D

kösszi elöre


2011. jún. 21. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Iphonosnak szaaar, ezzel nem lehet villogni, nem trendi, én egyszerűen egy jó hardvert akartam venni.. szuper.. Ennél jobb ár/érték arányút nem kapsz..

Flash= vaku. Pótdolog, hogy sötétben is fényképezhess.

De.. ez nekem nem fényképezőgép, azom van, nem ezzel megyek esküvői képeket csinálni, ennél van jobb fényképezős telefon.

2011. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem van bladem, már 7 hónapja és szinte csak pozitívat tudok róla mondani. aki azt írja hogy szar annak általában galaxy3 vagy x8-a van, és szerintem csak egyszerűen irigyek. Mindenesetre nem olvastam olyat tulajtól hogy szer :)

első bekapcsoláskor még kicsit tényleg lassú volt, de akkor még csak fél ram volt aktíválva.(és azóta kijött rá a 2.2 is) mindenesetre azóta launcher pro-t használok és tökéletes vele! az anyaga kifejezetten jó, nem csúszik, nem recseg sőt nagyon masszív! persze érdemes fóliával és esetleg tokkal használni, én ezt teszem. az egyetlen hátránya talán a kamera ami kissé ratyi főleg ha nincs elég fény. ezen kívül semmi gond vele

2011. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a tömör válszokat :D
2011. jún. 21. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem azért, de te tisztában vagy a tömör szó használatával? A "jó"-nál és a "szar"-nál nem lehet tömörebb választ adni szerintem
2011. jún. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt választ muszáj volt beírni -.-
2011. jún. 22. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk a családba volt, gond nincs vele de ránézésre olyan gagyi kínai teló hatása van, hogy az borzalmas...
2011. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: A flash nem a vaku xD

A vaku a flashlight vagy torch (ami fáklyát is jelent).

A flashnak internetezés közben van lényege (pl. reklámok és beágyazott videók), de mivel a CPU nem képes rá, ezért (hiába van 2.2), nem tudja megjeleníteni őket.

2011. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!