Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 4-nél milyen jobb...

Az iphone 4-nél milyen jobb telefonok vannak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 17:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
am "bp",te a telefonokhoz vagy alkalmatlan. :D
2011. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

csak pár dolgot említenék, ne sértődjetek meg tények.

az SGS2 vel a következő dolgokat lehet csinálni amit iphone-al nem:

Xbox kontrollerrel nyomatni a gémeket, ingyen zenét letölteni, flash videókat nézni akadásmentesen, bluetooth file küldés (igen valakinek ez fontos), kb 2x gyorsabb a net rajta, semmi de semmi akadás... az iphone 4 azért megakad 4.3 alatt (arról jöttem sgs2-re)


ne gyertek a Jailbreak-el mert énsem jöttem a roottal. gondolhatjátok miket lehet rúttal művelni de nem megyek bele inkább mert regény jönne. tényeket írtam.

2011. jún. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"csak pár dolgot említenék, ne sértődjetek meg tények.

az SGS2 vel a következő dolgokat lehet csinálni amit iphone-al nem:

Xbox kontrollerrel nyomatni a gémeket, ingyen zenét letölteni, flash videókat nézni akadásmentesen, bluetooth file küldés (igen valakinek ez fontos), kb 2x gyorsabb a net rajta, semmi de semmi akadás... az iphone 4 azért megakad 4.3 alatt (arról jöttem sgs2-re)


ne gyertek a Jailbreak-el mert énsem jöttem a roottal. gondolhatjátok miket lehet rúttal művelni de nem megyek bele inkább mert regény jönne. tényeket írtam.


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 07:15"


----------------------------------------------------------


Már nem azért,de sztem minden iTulaj leszarja a free zeneletöltést,amikor ottvan a géppel való letöltés,és azon keresztül kell syncelni az iPhoneal,Xbox levan sz@rva,és ne gyere a hülye flash támogatással,mert egy iFan -nek nem kell...vagy ha mégis,akkor HTML5 convertion :)

Bluetootht meg meglehet oldani appekkel...

És egyáltalán nem akad a 4.3,mert az enyémen megy anélkül is! És úgy gondolom egységes a cucc mindenkinél,nincs saját szabású készülék...Sztem neked kéne szemüveg...:)


Az iPhone verhetetlen volt,lesz,és marad is! AZ APPLE-É A JÖVŐ! :)


Jaj és nesértődj meg csak a tényeket mondom...Samsung lassú szar,csuklóból veri az iPhone 4. :)

2011. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
az i4-nél jeleleg nincs jobb, és ha lesz is az egy újabb iPhone lesz
2011. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:

Második vagyok, és kedves Panda Péter( de jó név:D) magyar család vagyunk :P

Viccet félre téve, külföldön élünk. Szerintem ez elég magyarázat :))

2011. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
svájcban? :)
2011. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Nem, Anglia :)
2011. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
akkor ott is elég jó lehet a helyzet :D
2011. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!