Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 4-nél milyen jobb...

Az iphone 4-nél milyen jobb telefonok vannak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 17:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
2011. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
44%
Szerintem Omnia 7 is veri az Iphone-t :)
2011. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

hardveresen sok teló.

szoftveresen egyik sem

összességében az SGS2.

2011. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
78%

Sokan a galaxy s2-t mondjátok de fogtam már mind 2-t egyszerre és tudni kell hogy az iphone-nak szebb a képe hiába régebbi teló. És ez érthető is mivel az s2 csak 480x800 pixeles és ezt majdnem egy inch-el nagyobb kijelzőn jeleníti meg mint az iphone.

Másrészt pár hónapja jött ki, míg az iphone több mint egy éve. Ezt meg csak azért teszem hozzá mert az apple új telefonja megint a legjobb lesz a mobilpiacon.

(nem vagyok elfogult, nekem LG-m van, de ezek tények)

2011. jún. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 bp1985 ***** válasza:
44%

az apple új telefonja megint a legjobb lesz a mobilpiacon.


Ezt várjuk meg. A 4-re is ezt mondták, és mégsem lett az. Pl akkor már rég ott volt a hd2, ami ugyanaz, csak nagyobb kijelzővel, illetve ugyanúgy 1ghz-es cpu-val.

2011. jún. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Utolsó te eléggé elvagy tévedve, elég nehezen lenne ugyanaz... Csak gondolkozz kicsit.

Az meg, hogy szerinted nem a legjobb a piacon, az saját egyéni vélemény :)

2011. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

hát az iphone 4 az év telefonja lett 2010-ben...


hardveresen sok telefon veri, de nincs még egy ilyen remekül optimalizált szoftver. és a mellé járó appstore.sztem remek. a retina display is gyönyörű, egy pixelkocka sincs rajta.sztem ez még mindig veri a többit.


én azért nem vennék még 2magos, meg nemtom milyen hardverrel rendelkező telefont, mert semmi haszna sincs.

pl még az iphone 4 re is alig vannak olyan játékok amik kihasználják a képességeit, a hardvert. akk meg minek egy komoylabb? persze lehet mondani h de az enyém már 2 magos!és?? mivel van előrébb az illető? amig gyakorlatilag az iphone 4 el is csak bohóckodni lehet és nem tolnak rá több infinity blade szintű játékot tuti nem veszek se ujabb iphonet se semmiet.

hardcerileg jobb a S2, de sztem az már tepsi, nekem nem volt kényelmes fogni, de ez szubjektiv.

2011. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Jelenleg NINCS JOBB, hidd el, papiron lhet hogy van de a válóságban NINCS! EGy iPhonnál csak egy újabb iPhone lehet jobb!
2011. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

S2


Arról írok :D

Nekem bejön!

2011. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Semmilyen. iPhone 4 verhetetlen,klassz design,összehangolt hardverek,különleges szoftver. Ennél jobb telefon nem kell egy embernek. Főleg nem a sz@r samsungok és nokiák :) Mind lefagy,nem érzi ha megnyomtam a képernyőjét,kikapcsol,vírust kap. Legalább az iPhone-nal nincs gond. De mindenki döntsön h mi kell neki, iTábor vagy Fagyásvilág. Ez csak a véleményem volt. Ha megkérdeznének az utcán,egyértelűen 1 szó lenne a válasz: Apple.
2011. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!