Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 4-nél milyen jobb...

Az iphone 4-nél milyen jobb telefonok vannak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 17:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
iPhone 4S prototípusa gondolom már rég elkészült. akkor az jobb telefon :)
2011. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 bp1985 ***** válasza:
Jó, befejeztem, hülyékkel nem vitatkozom. Bocsánat, hogy nem vagyok csőlátású, és tapasztalatból beszélek az ios-ről. Van akinek az jön be, de van akinek nem. Ennyi.
2011. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
hát igen, vitatkozni itt kemény dió :D
2011. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
"bp": Tapasztalatból? Na ne viccelj már... Te csak leszólod az iOS-t minden kérdésben ahol csak feljön a téma... :)
2011. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
"bp" vagykivagyte,sztem neked még nemvolt a kezedben olyan h iCucc (sajnos szomorú h nem)...talán kikéne próbálni először...:)
2011. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 bp1985 ***** válasza:
Kösz volt, el is adtam, mert amire kellett, arra minden szempontból alkalmatlan volt. Vettem helyette egy htc-t, ezzel legalább nem szenvedek.
2011. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
tehát azt mondjátok hogyha kijön egy új iphone akkor az a legjobb és nem tud senki sem versenyezni vele? szerintetek miért lehet ez?
2011. jún. 22. 12:03
 28/38 anonim ***** válasza:

Kérdezö.. volt már kezedben iPhone 1-2 percnél tovább?


Egyszerüen ennyire nem lehet személyreszabni semmi más telefont, mint az iPhone-t. Ez mind köszönhetö a több százezer (talán millió?) alkalmazásnak.

Emellett az iOS a leggyorsabb ha a mobilokról beszélünk. Emellett egyszerü kezelni, könnyü megtanulni, hogy mi hol van.


Egy-két hiányossága van, de melyiknek nem?:)

2011. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az előző írja, ja és fogásra, kinézetre se utolsó, nem a műanyagot érzed a kezedben mint ezeknél az anroidos szaroknál, hanem üveg+rozsdamentes acél
2011. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:23


A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:10


-Teljesen jól beszélnek. Az iPhone lelkét az OS,külső,azaz az egész az alaposan kidolgozott telefon adja. Ennél nincs jobb,csak a következő generációk. Lehet h van jobb hardverű,de MINEK??? AZ ANDROID AZ ÚGY SZ@R AHOGY VAN!

iOS FOREVER!! :)

[Nekem mondhatjátok,iTouch 4em van,és meggyőzhetetlen a szomszéd platformmal szemben,android sucks,iOS rocks...:) ]

2011. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!