Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek?

Milyen telefont kérjek?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy kellene egy új telefon, de nem sürgősen, karácsonyra szeretném kérni, mert a mostaninak elromlott a fülhallgató-bemenete, akksija (1 napot nem bír ki csak úgy simán..), a fényképezője is elég gagyi, és a nagy gépet meg nem vihetem magammal mindig, nem engedelmeskedik néha, olykor lefagy, elmegy róla a hang stb. most ez van:

[link]


szóval szeretnék egy újat de nem tudom milyet, mert az ilyen óriásképernyős érintőképernyőst biztos hogy nem akarok, nem tetszenek, illetve drágák is, de a mostaninál rosszabbat meg minek vetessek? nokia lenne jó vagy valami "profi" márka, tehát Apple vagy ilyenek mert a SOny Ericcsonos telefonok hamar elromlanak, a többi meg gagyi és nem tetszik (pl. Samsung..)

legalább 4 megapixeles fényképező kellene rá, zenehallgatási lehetőség..

és kb. 30ezer alatt...

van ilyen??


2011. jún. 7. 18:18
 1/7 anonim válasza:
100%

Nézegesd ezt az oldalt, leírja az egyes telefonok funkcióit:

[link]

A szüleid is megkérdezheted róla.

És attól még nem kell legagyizni egy telefont, mert te tiniként úgy gondolod, hogy az nem menő, meg ciki. Képzeld én samsungot veszek mindig, mert olcsó és megbízható, jobban bírja mint a nokia vagy akármelyik más.

2011. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"nokia lenne jó vagy valami "profi" márka, tehát Apple "


Apple 30 rugó alatt? Hol élsz te? Ne dobálózz olyan márkákkal, amikről gőzöd nincs, csak annyi, hogy "profi márka"... Pff...

Na de. Alapból 30k környékén nagy tudást és fullos minőséget ne sűrűn várj, 1 kutya mind szinte. Nézegess körbe a nokiák között, a régebbiek sem rosszak és a minőségük sem rossz vagy valami sony walkman-szerű teló.

Mási, hogy a telefon nem féynképezőgép, hiába írogatsz 4 megapixelekről. 2 megapixeles fényképezővel is lehet már használható képet csinálni ha szükséges. Szóval olyat nézz ki, ami neked is tetszik és az árba belefér.

2011. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

LoL az Apple csak "orisakepernyos erintoskepernyos" telefonkat gyart... :)))


Kereseid ellenere en megis a Sony Ericson ajanlanam, mert jo telefonkat rak ossze...en sokaig el voltam a jo oreg W810i-mel...De mondjuk ott van meg a w910i, w960i es es w715 es utobbit kiemelnem, mert szerintem nem nez ki rosszul, meg jo amugy is, nem rossz...De Karacsonyig meg sokminden fog tortenni...


Amugy nem tudom mi ertelme mostmar nem okostelefont venni...egy ilyennel egy uj vilag nyilik meg elotted, jelentosen megkonnyiti az eleted..

2011. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megtaláltam a legideálisabbat! Nokia X3-02
2011. jún. 7. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
=/ ok...
2011. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


ezt találtam, nkem nagyon tetszik, és az ára még elfogadható!

2011. jún. 7. 19:14
 7/7 bp1985 ***** válasza:
nokia lenne jó vagy valami "profi" márka, tehát Apple vagy ilyenek mert a SOny Ericcsonos telefonok hamar elromlanak, A nokia pont nem profi, de lényegtelen. Az apple nem annyiba kerül, amennyit tud, hanem jóval többe. A sonyról meg annyit, hogy a 4 éves k800-am a mai napig itt van a fiókomba, és működik... Apámnak van egy gh198-asa, ha rakok bele akksit, bekapcsol, és működik. Olyat legközelebb ne írj, amihez nem értesz.
2011. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!