Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek ami. (? )

Milyen telefont kérjek ami. (? )

Figyelt kérdés

Először is eloszlatnám kétségeket,nem egy hisztis kis p*csa vagyok és jajjújteló kell és na.Csak tönkrement a telefonom,már egy hete,és anya azt mondta hónap elején kapok egyet.

Érintőképernyőset szeretnék,nem kell hogy okostelefon legyen,de azért legyen szívós,és érje meg az árát.ha meg már árnál tartunk viszonylag olcsót szeretné(n)k.Samsung Corby-n gondolkoztam,az jó telefon szerintetek?Vagy mi lenne jó választás? Ja és ilyen előfizetéseseket meg ilyesmiket nem szeretnék,harmincas kártyám van azt szeretném megtartani hozzá,vagyis csak szimpla telefon kellene kártya nem.


2011. máj. 29. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
okostelefont szeretnél, de a Corby-n gondolkodtál? hát akkor te nagyon nem vagy köszönő viszonyban ezzel a témával. mennyiért kérhetsz max?
2011. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző! Azt írta hogy: Nem kell hogy okostelefon legyen!
2011. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ilyen árfekvésű érintőkijelzős telefonok nem túlságosan sokáig tartóak. A Corby-n kívül nézd meg ezeket is szerintem: LG GS290 , Samsung Champ , Samsung S5230.

(Tudom, hogy ezek a telefonok minőségben csak a padlót súrolják de ha ilyen árfekvésű mobilt választhat a kérdező akkor ilyet tudok ajánlani.)



EZEKET A TELEFONOKAT CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE VEDD MEG!

2011. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha belefér a keretbe, akkor Vodafone 845.

Használtan is lehet venni, így már 20e alatt van (amiket néztem, azok viszonylag jó állapotúak és még érvényes a garancia).

2011. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nokia 3310
2011. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de a corby legalább kapacitív kijelzős... ha ebben a kategóriában gondolkosz, akkor emiatt azt vedd
2011. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!