Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Balagásra milyen telefont kérjek?

Balagásra milyen telefont kérjek?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s Iphone4 vagy 3 Véleményeket.
2011. máj. 6. 16:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
14 évesen egy siemens a35 is elég neked haver. a premium okostelókat a nagy halaknak találták ki, nem a kis taknyosoknak. amúgy kérdezd apád egyik pénzügyi tanácsadóját inkább hamár ilyen gazdagok vagytok
2011. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%

Ne halgass az 1. re ... csak csóró és nem tellik neki iPhone ra ezért irigy.

iPhone 4et vegyél 32Gb-osat az a legjobb a mostani piacon...vagy várj szeptemberig az 5re :)

első te meg dugdossad az ánuszodba a siemenst :)

2011. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
tudom ajánlani a samsung galaxy s 2-t.igaz h még meg se jelent de szerintem ballagásra mag fog.nagyon jó telefon csupa jót lehet olvasni róla.az ár még nem ismert de nem lesz olcsó mulatság
2011. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 csapacsupa ***** válasza:
100%
Amelyikben jobb a T9. Szükséged lenne rá ahogy látom.
2011. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mire használnád és mennyi pénzt tudtok rá költeni.

Amúgy meg Galaxy S-t ajánlom:

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S, de azért takony létedre elég jó álltok anyagilag, hogy általános iskolai ballagásra ilyet nyomnak a kezedbe!
2011. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Iphone-t!

És jó sok gépzsírt hozzá, hogy be tudd pattintani az ánuszodba!

2011. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
De azért egyeseknek milyen szar már hogy ez a Takony gyerek meg se dolgozik a telefonért, csak úgy ballagásra kap egy ilyen felső kategóriás telefon! Egy kis semmi bizonyítványért egy ilyen drága készüléket...milyen k/csögség a világ!:(
2011. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Akik itt taknyosoznak... én 18 éves koromig jól éltem aztán elengedték a szüleim a kezem és ugyanugy tudom tartani a szinvonalat...ha nem jobb let. Szal aki itt szakmunkás proli az sztem kussoljon...mért nem tanult régen aszt telne neki ilyesmire pusszantalak titeket :D
2011. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Én semmit sem kaptam sem az általános iskolai, sem a gimis ballagásomra. A diplomaosztókor pedig egy olajsütőt.:) Hát ez van.

Én egy Samsung Galaxy S-re gyűjtök (meg egy éve ácsingózom utána:D), úgyhogy azt tudom javasolni, de nemrég próbáltam ki az Iphone 4-et és az sem rossz. Ha több pénzem lenne, lehet hogy abban gondolkodnék.

Próbáld ki őket egy üzletben, meglátod melyik áll hozzád a legközelebb.

2011. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!