Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony x10 mini pro zte blade...

Sony x10 mini pro zte blade vagy galaxy 3? (lent)

Figyelt kérdés

Ezt a 3 telefont néztem ki magamnak..jövő héten veszek telefont. Igazából a ZTE tetszik legjobban mert aztmondják szép képet ad nagy meg minden.De a másik szempontból az mini pro-t venném mert szerintem nagyon szép képet és videot csinál+van rajta vaku/vagy fotófény. Meg a qwerty miatt is bejön. A galaxy 3 annyira nem tetszik alapba azért mert samsung és a touch wiz nekem nemjön be meg olvastam hogy a képernyőfelbontása nem valami jó...

Az x10 mini pro-n amúgy angry birds meg ilyenek ugyanúgy mennek?Meg sok alkalmazást lehet letölteni?

A másik kérdés a zte bladehez kijött már a hivatalos 2.2?

T-mobilenál venném a telót.


2011. jún. 5. 16:37
1 2
 11/13 sipeti válasza:
bocsi hogy mertem írni egy reális ajánlatot,egyébként vannak rá érdeklődők csak úgy megsúgom.Nyaljátok ki egymást egy 25 ezres vodás retkes karcos x10 mini pro társaságában ....
2011. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
:D
2011. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a mini pro-t én inkább meghagyom a lányoknak, meg a nemi identítás zavarosoknak
2011. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!