Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony x10 mini pro zte blade...

Sony x10 mini pro zte blade vagy galaxy 3? (lent)

Figyelt kérdés

Ezt a 3 telefont néztem ki magamnak..jövő héten veszek telefont. Igazából a ZTE tetszik legjobban mert aztmondják szép képet ad nagy meg minden.De a másik szempontból az mini pro-t venném mert szerintem nagyon szép képet és videot csinál+van rajta vaku/vagy fotófény. Meg a qwerty miatt is bejön. A galaxy 3 annyira nem tetszik alapba azért mert samsung és a touch wiz nekem nemjön be meg olvastam hogy a képernyőfelbontása nem valami jó...

Az x10 mini pro-n amúgy angry birds meg ilyenek ugyanúgy mennek?Meg sok alkalmazást lehet letölteni?

A másik kérdés a zte bladehez kijött már a hivatalos 2.2?

T-mobilenál venném a telót.


2011. jún. 5. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Blade


a mini pro hülyén is néz ki, meg vastag (és nem a qwerty miatt az)


[link]

2011. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

touch wiz nekem nemjön be


Ez csak egy kezelőfelület. És android lévén nyugodt szívvel le lehet cserélni. Amúgy az okostelefonokon lévő TW 3.0 egész jól használható.


De a 3 közül akkor is a Blade. És van már hozzá 2.2. A T-mobile oldaláról le is tudod tölteni és le is van írva, hogyan kell feltenni.

2011. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 sipeti válasza:

Hali!

Nekem van egy egész korrekt ajánlatom,t-mobile-os x10 mini pro.

[link]

2011. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 sipeti válasza:
Jah email cím: sipeti2@gmail.com
2011. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40-ér, ráadásul függő? eszednél vagy? kártyafüggetlenül olcsóbban meglehet kapni újonnan...mindenki 25-30-ér árulja
2011. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 sipeti válasza:
de el is olvastad teljesen?17 ezres órát +5 ezres tokot adok még hozzá és 0 perces állapotban van a készülék,kijelzővédő fóliával!
2011. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
és ha valakinek az nem kell?
2011. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 sipeti válasza:
Akkor nem az én ajánlatomat választja?:O:O:O
2011. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hagyjad már a hülyeségeidet .... 40ér full újan megveszem az óra meg nemkell nekem..
2011. jún. 6. 18:12
 10/13 anonim ***** válasza:
hát papa személyesem fogok gratulálni, ha valakinek ez így egybe kelleni fog...
2011. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!