Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4 vagy Nokia N8?

Apple iPhone 4 vagy Nokia N8?

Figyelt kérdés
egyértelmű h meik jobb... de egy ismerősöm számára nem, pls írjátok meg a véleményeteket a két telefonról és h szerintetek meik jobb, meiket fogadnátok el:)
2011. jún. 2. 12:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
roma származású vagy 5130?
2011. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 5130 ***** válasza:

Nem,megmondom nektek oszinten,hogy egy magyar vok,vagjatok?A baj,hogy a gepemnek angol billentyuzete van ezert irok igy.Ja es ha akkarjatok,hogy lassatok a szemetek elott latni,hogy a nokia n8 jobb mint az apple iphone 4 akkor jojjetek erre az oldalra.

www.byemobile.com

2011. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

1. Nem vagyok Apple fanboy, tablet-en kívül semmiből sem vennék (ha vennék) Apple-t, mert mindegyiknél van jobb alternatíva.

2. Sehogy sem tudod bebizonyítani, hogy egy Nokia jobb, mint egy bármelyik telefon, mivel a Symbian egy nagyon régi, lassú, SZAR oprendszer, nem csak onnan tudom, hogy neten olvastam, hanem volt már érintős Nokia-m, amíg meg nem szabadultam tőle.

3. Ha nem írok vissza nem azért van, mert nem tudnék mit mondani, csak vagy épp nem voltam net közelbe, vagy rövid időre de megjött az eszem, és nem vitatkozok, mivel tudom, hogy nem lehet meggyőzni, de ez gyorsan elmúlik, mert ha unatkozok akkor még vitatkozni is jobb (feleslegesen), mint semmit tenni.

4. Angol billentyűzet miatt max az írásjelek, ékezetek lehetnek problémák, tudom, mivel PS3-on nekem is angol a billentyűzet, de attól még tudok érthetően fogalmazni, neked meg valami hatalmas gondod van az írással.

2011. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 5130 ***** válasza:

Mondjad te most komolyan,te most tanarom vagy vagy mi?

Teged a fene kell meggyozon,en a kerdesnek az irojanak mondom,hogy beszelgetes kozben kerdezze meg a haverjat,hogy melyik telot szeretne jobban,apple iphone vagy nokia n8,en mondom neki te pedig itt mind baszogattol a te szaros apple tulajdonsagaiddal,nem ertel vaze,hogy ha egyszer leirtam neki hogy hogyan csinalja hogy jojjon ra te pedig itt mint egy matematikus dumalogep itt baszogatod az agyam,es akkor ha elmultal 14,le se szarom mostmar komolyan mondva,annyit idegesited a fejem szinte mar tobbet mint a szomszed oregasszonyok.Ennyi rolad.

2011. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!