Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8 vs Apple iPhone 4?

Nokia N8 vs Apple iPhone 4?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek, a két csúcskategóriás telefon közül szerintetek mejik a jobb (lécci fejtsétek ki hogy miért ez vagy az és ne csak annyit, hogy: iphone 4 vagy azt, hogy:n8). Amúgy én lassan 4 hónapja vagyol noldog Nokia N8 tulajdonos (vettem: 2011.01.17) és maximálisan elégedett vagyok vele. Ja még egy valami de ez nem annyira fontos csak kiváncsiságból: Mikor jelenik már meg a Symbian^3 PR 2.0 és ha megjelent akkor hol (mert nagyon kéne)???


2011. máj. 1. 23:29
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

vagyol = vagyok

noldog = boldog

2011. máj. 1. 23:37
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha boldog tulajdonos vagy akkor mi a fenéért kérded melyik a jobb, nem mind1 az neked?! Ha elégedett vagy ne másik készülék után érdeklődj...Amúgy meg a Samu Galaxy s is veri az N8-at! Kivéve a kamera mert csak az az erőssége...
2011. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi vagyok a konkurenciára, meg hogy szerintetek meik jobb (am pr 2.0 -ról valami hír?)
2011. máj. 2. 00:47
 4/27 anonim ***** válasza:
pr 2.0 idén ősz környèkén
2011. máj. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
kössz mert már láttam, hogy: marc/april, azt is hogy nyáron szal nem tudom mikor
2011. máj. 2. 02:13
 6/27 anonim ***** válasza:
62%
Az Iphone-nak erosebb a processzora, nagyobb felbontasu a kijelzoje, tobb benne a RAM. Ettol eltekintve az N8-ban is vannak hasznos dolgok, amik az Apple-ban nincsenek meg. Pl. USB eszkoz fogadas, HDMI, FM transmitter es az N-es Wifi. Illetve hogy osszesen akár 48 Gb lehet a tarkapacitasa. Valasz: N8
2011. máj. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
N8
2011. máj. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
nekem iPhone4-em van de mikor vettem én se tudtam hogy melyik telefont vegyem annyi volt, köztük az N8 de nekem az lassúnak tűnt és miután megfogtam az iPhone-t mindegyik telefon lassú lett mellete komolyan!!! és teljesen megvagyok vele elégedve :D
2011. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

Nem éri meg az N8 egyáltalán.Ennyi pénzért, mint amibe kerül, 2x erősebb hardverű telefont lehet kapni.Az N8-nak 680MHz-s CPU-ja van.Ez egy erős középkategóriás CPU.A kijelzője igaz, hogy AMOLED, de 360x640 pixeles felbontású, miközben az iphone 4-nek 960x640p felbontású!Ehhez képest az N8 egy felsőkategóriás telefon árába kerül.A szoftver sem a legjobb, elég instabil.

A nokis N8 árából egy Samsung galaxy s-et, vagy egy HTC Desire s-et kell venni.

Az N8 jó telefon lenne, ha 55-60e Ft-ért árulnák.Ezért az én választásom ájfón 4.

2011. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Én is az N8-at választottam én is meg vagyok elégedve vele teljesen, nem értem h miért hozzátok fel egyfolytába a cpu-t amikor le lett több tesztben is írva h nem lassú, igaz h nem a leggyorsabb, de sztem most ne vitatkozzunk már olyan dolgokon h 0,2 másodpercel hamarabb tölt be egy alkalmazás mert sztem ez olyan szinten mindegy..

A kijelzőben igazad van h nagyobb a felbontása, de nem éreztem még hátrányát, ennyi erővel lehetne mondani h az iphoneban meg nem amoled van, de egyébként én sem értem hogy miért foglalkozol ezzel ha neked bevált..

A szoftver insabilságát meg szerintem használat közben lehet kitapasztalni és sztem nem instabil..

A Pr 2.0 meg nem idén ősz környékén jön, sztem a 3.0ra gondoltál, már volt hivatalos bejelentés is hogy ebben a negyedévben kapjuk meg, tehát május, június..

2011. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!