Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8 vs Apple iPhone 4?

Nokia N8 vs Apple iPhone 4?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek, a két csúcskategóriás telefon közül szerintetek mejik a jobb (lécci fejtsétek ki hogy miért ez vagy az és ne csak annyit, hogy: iphone 4 vagy azt, hogy:n8). Amúgy én lassan 4 hónapja vagyol noldog Nokia N8 tulajdonos (vettem: 2011.01.17) és maximálisan elégedett vagyok vele. Ja még egy valami de ez nem annyira fontos csak kiváncsiságból: Mikor jelenik már meg a Symbian^3 PR 2.0 és ha megjelent akkor hol (mert nagyon kéne)???


2011. máj. 1. 23:29
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsómkommentet sokat segített főleg a pr kérdésben ja és miben lesz jobb a 3.0 mint a 2.0? Amúgy hogy hogynlassú nekem 1x sem fagyott le pedig használom rendesen főleg amióta rákattantam a pes11- re.
2011. máj. 3. 01:25
 12/27 A kérdező kommentje:
Ha a 3.0 ősszel jelenik meg akkor mikor jelenik/jelent meg a 2.0, ha megjelent mé nem lehet seholse letölteni???
2011. máj. 3. 01:27
 13/27 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, a PR 3.0 egy teljesen új UI-t fog tartalmazni, tehát a kezelőfelület lesz teljesen átszabva, valamint 35%-os sebességnővekedést is magával hoz, de nem tudok róla túl sok mindent mondani, mert még nincs hivatalos bejelentés.. Pl. A lassúságot úgy értik hogy lassabban tölt be a pes11 itt mint más telefonoknál, de nem számottevő a különbég ezért én sem foglalkozom vele..

A 2.0 ahogy írtam ebben a negyedévben szóval május, június

Itt találsz róla egy kis leírást is:

[link]

2011. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Akkor inkáb megvárom a 3.0 -t van időm... Amúgy még az is rohadtul érdekel, hogy tegyük fel megjelent a 3.0, megtalálom, hogy honnan töltsem le, letöltöm, letelepítem, de ha letelepítem akkor formázza úgy ahogy van a telefon memóriát + a vincsesztert mert ha igen akkor szívtam ugyanis sok fizetős játékom van a telefonomon.
2011. máj. 3. 19:44
 15/27 A kérdező kommentje:
Amúgy a lehjobb még az lenne ha a Nokiámon gyárilag telepített áruhában az alkalmazásokon belül lenne egy külön frissítéseket tartalmazó rész (úgy mint pl: segédprogramok) + azok ingyen lennének.
2011. máj. 3. 20:01
 16/27 anonim ***** válasza:

Helo!

Lesz egy olyan ikon a menüben h szoftverfrissítés, de géppel ovi suittal is meg lehet ezt csinálni.. :D

2011. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
csak sajna nincs gépem :(
2011. máj. 13. 23:02
 18/27 A kérdező kommentje:
A szoftverfrissítés megy már arra nem kérek kommentet jelenleg 1.1 fut a mobilomon de nem nagy dolog frissíteni.
2011. júl. 2. 15:53
 19/27 A kérdező kommentje:
[link] | [link] | azaz az iphone 4 árából ezt meg még sok mindent lehet venni :D
2011. júl. 2. 16:22
 20/27 anonim ***** válasza:
55%
Udv! En ha most vennek uj mobilt es a fenti 2 kozul kellene valasztanom, akkor az N8-at vennem, mert en abszolut hasznat vennem a hdmi-nek, az fm transmitternek es az usb fogadasnak is. Nem beszelve a memoria bovithetosegrol. Ezek ugyanis nem talalhatoak az iphoneban. Amugy tovabbra is elegedett vagy az N8-al? :-)
2011. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!