Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy! Pár kérdésre...

Samsung Galaxy! Pár kérdésre szeretnék választ kapni olyanoktól, akiknek már van ilyen telójuk!?

Figyelt kérdés

Csak a beépített, komoly menü van hozzá? (vagyis, le lehet tölteni valamit hozzá, vagy szerkeszteni rajta, esetleg témát beállítani?

Háttérképnél lehet úgy szerkeszteni a képet, mint pl, a samsung starnál? szóval, h a kép mérete mekkora legyen és mennyi látszódjun, vagy mind a három oldalra szeretném a képet!?

Van olyan billentyűfeloldás, h pl. egy betűt kell lerajzolni a képernyőre?


2011. máj. 30. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Marketen van egy pár alkalmazás amivel le tudod cserélni a gyári "menüt". Pl. Go Launcher, ADW. Ezekhez elég jó témák is vannak.

Ezt a háttérképes dolgot meg úgy tudod megoldani, hogy olyan képet keresel, vagy szerkesztetsz ahol ott vannak a határok ahol a képernyő határa is. Így aztán ha váltasz akkor másik kép lesz a háttér. Bár ennek túl sok haszna nincs, mert több kezdőképernyőd is lehet mint 3.

2011. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszot! neked van már ilyen telód? szereted, jó teló? okos?
2011. máj. 30. 20:41
 3/10 A kérdező kommentje:
bocsi, azt elfelejtettem írni, h MINI!!! :D
2011. máj. 30. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy mini. Én a sima galaxyra gondoltam (I7500), de mindegy. Az android az android. Azon is ugyanúgy mennek ezek a dolgok.

A galaxy mini meg egy egész jó telefon. 2.2-es android, wifi, gps, egész jó érintőkijelző, szép forma, megfizethető ár.

Nekem nincs ilyenem és nem is lesz. De húgomnak ilyenje van. Neki tetszik. Aztán kipróbáltam én is, és tetszett. Igaz nem olyan jó mint az enyém, de egész jó kis telefon.

2011. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi :)) és sima telóra, ami nem androidos, nem létezik ilyen?
2011. jún. 1. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen? ADW? Az konkrétan nem. De Windows Mobil-ra is vannak hasonló alkalmazások pl. SBP Mobile shell, Symbianra meg a GDesk. Más oprendszeres telefonra, meg ezekre a sima hétköznapi nem okos tetlefonokra nincs.
2011. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hogyan töltsem le az ilyen programokat ( amik a menüt szerkeszthetem) ? igazából telóra zenénél és képeknél nem töltöttem eddig többet és nem is tudom, hogyan kell... :/
2011. jún. 29. 20:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Market
2011. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a marketre ha felmegyek, közbe szívja a pénzem? és ha fellépek, akkor kijön valami, h lépjek be a googlebe... ez mi? van gmailos címem, ha azt írom be, az oké? am meg, egy csomót töltötte... bocsi, nem nagyon tudok angolul és a teló meg mindent angolul magyaráz. :/
2011. jún. 29. 22:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek amit kérdezel konrétan annyira alap dolgok amit egy android felhasználónak illene tudnia. Legjobb lett volna ha olvasol vásárlás előtt.

Mivel az android a google operációs rendszere és a gmail fiókot kéri ezért igen jó lesz a gmail fiókod. A Market használata meg full ingyenes de netet használ. Ezért célszerű wifit használni, mert a net sokba kerül ha nincs rá előfizetésed.

2011. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!