Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit ajánlanátok? Mi érné meg...

Mit ajánlanátok? Mi érné meg a legjobban így?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni:

Szempontok:

-kezelhetőség, wifi, qwerty(elég a belső, nem kell külön billentyűzet), zenehallgatás, lehetőleg 3,5 ös jack...és kb ennyi.

-most pannonos vagyok, de úgy szeretném, hogy ne egyszerre keljen kifizetni az összeget, vagyis vannak a tv-ben ezek, h pár forint a kütyü és akkor havonta fizetsz.

És valamelyik szolgáltatónál(mindegy hol) meg lehetne-e oldani hogy havi 1-2 ezer forintot keljen fizetni, egy ilyen telóra, amit leírtam, és 40 erez alatt legyen az ára?


Nyárra szeretném igazából... jah és amik mellékesek de fontosak: hogy leginkább internethasználatra kellene...és normális legyen a kijelzője, tehát ne minit.


Gondoltam és Samsung star II -re vagy Huawei U8500-re.


Tippek, ötletek?


köszi!


2011. máj. 30. 14:30
 1/5 A kérdező kommentje:

Na jó, ezt nagyon hülyén fogalmaztam meg, bocsánat.

"jah és amik mellékesek de fontosak" = ezek csak információk....

és 40 ezer alatt legyen*

a további megfogalmazásért pedig elnézést, nem vagyok formában...

2011. máj. 30. 14:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét a T-mobile, Vodafone és a Telenor weboldalán. Minden információt ott megtalálsz, és még rá is tudsz keresni a wifi-vel rendelkező telefonokra.
2011. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Keresgéltem, de én nem értek az ilyenekhez, 13 éves lány létemre főleg nem...azért kértem segítséget, ki mit gondol...azért köszi.
2011. máj. 30. 14:43
 4/5 anonim válasza:
nekem pannonos nokia c3am van (qwerty-s, wifis és 3;5ös) szeretem és dominóban is kb. 30ezer (most is ezzel írok :)
2011. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sony ericsson xperia x8
2011. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!