Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jók a mai Sony Ericssonok?

Jók a mai Sony Ericssonok?

Figyelt kérdés

A régiek nem voltak jók. (kb olyan 5éve volt 2 is, az sz@r volt.)

A maiak jók? Megbízhatóak?


2011. máj. 28. 20:42
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:

A régiek nem voltak jók. (


Hát nemtudom neked milyen volt, de nekem volt egy pár se. k700, k750, k800, w910, w810, p990, stb. Bár legjobban a k800-amat sajnálom, hogy eladtam. Nagyon szerettem. Soha nem volt gond egyikkel sem.


A maiakat nem ismerem, bár androidost nem érdemes venni, mert még a 2.1-nél tartanak, közbe meg már kint van a 2.3 is, ami egy csomó telefonra fel is megy.

2011. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
k300i vagy valami ilyesmi, és egy w200
2011. máj. 28. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:

pont, hogy a régiek voltak a jók. a t610-est, meg a k700-it nagyon imádtam. aztán mikor bejöttek a walkman divat mobilok kezdett egyre rosszabb lenni.


ma sajnos nem olyan jó

2011. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
X8-at szeretnék, most Nokiám van ez jó, de elvesztettem a hitem, mert a haverom vett és folyton lefagy,(új) úgy sz@r ahogy van. (Symbian... 120ezerér)
2011. máj. 28. 20:50
 5/11 anonim válasza:
a K300i ami volt nekem annó jó volt szerettem nagyon és sokáig bírta! :)Most SE Ainom van, meg vok vele elégedve, nekem amire kell megfelelő. Ja csak a hangszórója nem okés már, de volt 1 balesete amiben eléggé összetört, talán annak a mellékhatása. :)
2011. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

HTC-t, Samsungot, vagy Apple-t érdemes ma venni


ha kevesebb pénzed van ZTE-t, vagy Huawei-i

2011. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A k300i nekem jó volt,bírta.. annak idején megtette,már nem:D 4-5 évet kibírt.. az mellettem nem semmixd
2011. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

nekem k510i van pár éve. Kamera kezdetleges, de én tudok vele igazán jó képet is csinálni. Aksi bírja 4 éve a strapát. Ritkán kell tölteni. A töltés maga fél óra alatt megvan, van hogy reggel suli előtt rakom fel tölteni (néha suliba). Egyetlen gondja: A joy gomb nem a legjobban funkcionál, kikopott egy kicsit. Tesómnak viszont éppen ellenkezőleg van, neki a joy nagyon érzékeny :)

Én szeretem, mindig díszítgetem, de csak szolidan. Soha nem szerettem a szimpla átlagos kinézetét, de egy két ötlet feldobja. A többi gomb jól működik. Szervizbe 1szer vittem, mert egyik percről a másikra megnémult..., szerencsére garanciás volt. Azóta heckeltem rajta pár dolgot, hálózatfüggetlenné tettem magamnak, apróbb hibáit javítottam (szoftveresen).


Szerintem egész strapabíró az enyém (megcuppantotta párszor a padlót).


A mostaniakról nem tudok véleményt írni.

2011. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:\

Galaxy Mini nem jó (kijelző+semmi extra), Galaxy 3 kicsit drága, és még 3G-t se tudja.

2011. máj. 28. 21:26
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, elég strapabíróak :P

A Joy nálam is rossz volt, az érintő talán már jó :)

2011. máj. 28. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!