Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az h a Sony Ericsson...

Miért van az h a Sony Ericssonok fülhallgatóján lévő kis gumik folyton leesnek?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer leesett az a kis gumi róla,de szerencsére idáig mindig megtaláltam,de nem szeretném elveszteni. Lehet ez ellen valamit tenni?
2010. máj. 31. 22:59
 1/4 anonim válasza:
talán azért mert nincs odaragasztva....
2010. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a tiéd miért ilyen, de nekem még sose esett le! Esetleg kilazult már... Próbáld meg kicserélni másikra, nekem volt még 2 pár a csomagban.
2010. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a csomagban levő másik 2 pár valószínű nem lesz jó a fülébe, vagy ha beleprőseli pl a nagyobbat, nem fogja hallani a mély hangokat. Ha folyton leesik, és nem szeretnéd tovább adni, eladni, stb, akkor egy nagyon pici pötty (de tényleg pici) szuper ragasztóval az illesztésbe megfogatod, és le tudod tépni ha esetleg szükség lenne a cserére.
2010. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajna a csomagban nem volt más:S De a ragasztósat kipróbálom:)
2010. jún. 1. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!