Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy 3+net jó vétel?

Galaxy 3+net jó vétel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szeretnék venni egy Samsung Galaxy 3-at.

Az ára 24000Ft lenne (Vodafonnál+előfizusan)de azért ilyen olcsó mert két évig vennem kellene hozzá netet.Ez 1600Ft-ba kerülne hónaponta és 500Mb adatforgalommal(vagy mi) kapnám.

Én nagyon sokallom ezt az 1600-at mert két évre összesen ez 38400Ft lenne.

De így a teló egész olcsónak mondható hisz jelenleg kártyafüggetlenül vagy Vitamaxba 40-45k-ba kerül.

Szerintetek megéri? Amúgy ez az akció május utolsó napjáig tart.Köszi a norm válaszokat.


2011. máj. 17. 15:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

istenem megint egy fpsb*zi...


22-től fölfelé semmi különbség nincs (kivéve, ha galamb vagy), ha nem rakod ki a képernyő felső sarkába, akkor meg sem tudod mondani és ez is csak a vetített filmre igaz, mert ott sötétség van a két kép között. a telefon meg a számítógép kinthagyja a képpontokat, csak egyet-kettőt (amennyit kell) megváltoztat, ha nem villog ez egész képernyő, mert pl. az erőscsávó felrobbantotta az fél világot, akkor 8-at sem veszed észre.

HD filmet egyébként is minek 3-4 inch-en? van a zsebedben nagyító, hogy ki tudd élvezni?


az angry birds pedig szépen fut, legalábbis az első 20-30 pályán, annyit játszottam vele, utána már untam.

2011. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
de egyébként azt veszed, amelyiket akarod, csak a blade-hez vegyél kurblis töltőt is...
2011. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Blade sokkal jobb mint a galaxy 3 azt érdemsebb megvenni
2011. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!