Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace jó vétel?

Samsung Galaxy Ace jó vétel?

Figyelt kérdés
és akinek van az megvan elégedve vele?
2011. ápr. 9. 15:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
NE VEDD MEG!!! Én abba a hibába estem hogy megvettem és ma már nagyon bánom. Nem lehet rajta rendesen beszélni és sokszor szörnyen lassú. És nem az én telefonom volt gyári hibás mert 2 barátnőm is ugyanezekkel a problémákkal küzd.
2011. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy az első válaszolónak! Hülyeségeket beszél. (ő az a bizonyos Nokia fan aki folyton azt írogatja hogy csak a Nokia, onnan tudom hogy nála nincs kiírva soha hogy hány % hasznos választ ad)Na az Ace-ra vissza térve nagyon jó telefon ha kb. 74 000 ft alatt veszed akkor nagyon megéri az árát ezen kivűl a középkategória egyik legjobb telója. De csak keress rá és meglátod hogy milyen jó telefon!
2011. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon ismerős az első. Máshol elmondja, hogy N8-a van és ő teljesen Nokia fan, akkor jön ide és veri a nyálát, hogy nehogy megvedd azt, ami nem Nokia. Manapság Nokia telefont érintőképernyősőkből nem veszünk. Samsung-ot igen, főleg az Ace-t, ami a legjobb középkategóriás telefon. Nagyon ajánlott, nem fogsz csalódni.
2011. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Már bocsi de én voltam az első válszoló és nem vagyok Nokia fun vagy ilyesmi!!! Csak az igazat írtam hogy nekem nem jött be a teló. Nem kell már rögtön ilyeneket gondolni. Arról meg nem tehetek hogy nem ír ki %-ot vagy mit.
2011. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig az első válaszoló vagyok és nekem nem nokiám van hanem samsung laflour-om! Úgyhogy légyszi haggyatok békén!
2011. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 9. 19:19
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szted tényleg elhiszem, hogy nem vállt be neked az Ace, eladtad és most egy S5230 LaFleur-od van?? Hülyének nézel b+?
2011. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
De ha laflour-od van akkor honnan tudod hogy milyen az Ace? Szerintem te kevered a kettőt mert a hibákat amiket leírtál azok általában a laflour (vagyis a Samsung S5230 Star LaFleur) hibái nem pedig az ace telefoné.
2011. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%
Igen volt egy Ace-om, és NEM ADTAM EL, hanem az egyik fiókom mélyn van utána kaptam a mostanit, aminek nincsenek ilyen hibái!!
2011. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Most komolyan, szerintem tényleg beveszem ezt a mesét? Egy 70 ezres telefon van a fiókod alján, és járkálsz egy szériahibás, olcsó telefonnal?
2011. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!