Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace jó vétel?

Samsung Galaxy Ace jó vétel?

Figyelt kérdés
és akinek van az megvan elégedve vele?
2011. ápr. 9. 15:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Na jólvan gondolj amit csak akarsz!!! A laflour nem rossze telefon sőt! Én nem szeretem az ace-t, ez van. Ha te szereted hát egészségedre! De mostmár abba lehet hagyni oké? Én csak azt írtam amit tapasztaltam!
2011. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a : A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:41 és

a

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:23

válaszoló!


Ez úgy hülyeség amit mondasz ahogy van, menjél máshova hazudozni, az Ace-nak 800 mhz-s procija van amin akadás mentesen fut az Android még hogy lassú, ugyan egy tesztben, videóban sem olvastam volna ilyet hogy az Ace lassú meg ilyenek, NEM TÍPUSHIBÁS! Nem létezik ilyen hazugság amit mondasz, menjél vissza inkább és nyomogasd azt a sz*r Samsung 5230-ast ha az annyira gyors és jó telefon!

2011. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

[link]


Magyarországon egyelőre ezeknek a teszteknek van a legnagyobb jelentőségük. Itt az Ace-nek lassúságáról szó sincs, sőt kiemelték, hogy kifejezetten gyors. Beszélni is lehet rajta, mert mielőtt megirják a tesztet, egy hétig használják a telefont. Úgy kamuzol, hogy már szánalmas.

2011. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:35


Teljesen igaza van a válaszolónak, ez a kamuzás már-már fájdalmas, de már kifejtettem rólad a véleményem!

2011. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Rendben! De én szóltam! Vedd meg azt a szar ace-t! Nyugodtan! Egy szóval sem mondtam hogy a laflour egy extra jó telcs de amire nekem kell annak jó! Kamuzok,kamuzok... persze persze de mégegyszer mondom ÉN SZÓLTAM!
2011. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Mit szóltál te suttyó? Több mint 40 drb Ace-t adtam el 2 hónap alatt és 1-et sem hoztak vissza! Csak pozitiv visszajelzéseket kaptam.
2011. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Miért mi vagy te valami telefonkereskedő??? Ja és kérlek szépen ne nevezz suttyónak, amikor én egy rossz szót nem szóltam csak annyit hogy nem jó az ace és ti rögtön leszóltatok! Be lehet fogni, oké?
2011. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Nem tudlak minek nevezni, mert nem tudtad a véleményed megmagyarázni. Mert azt te sem hinnéd el, hogy valaki egy 70 ezres készüléket a fiókban tart és járkál egy low-end telefonnal. Mert az a valaki ha annyira nem szereti, akkor megpróbálja eladni.

2011. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

Igen, jó vétel és nagyon ajánlott.

Nem tudom mit hord itt össze-vissza ez az emberke, de nagyon átlátható. Nehogy adj egy olyan véleményére, akinek az Ace használhatatlanul lassú és egy fiók mélyén van, mig az S5230 pont megfelel. Röhej. Sokszor kipróbáltam az Ace-t de semmiféle lassulást nem tapasztaltam és én is pozitiv véleményeket hallottam a tulajoktól, egyik sem mondta, hogy nem tudna beszélni róla. Ez hülyeség... Nagyon jó készülék, nem fogsz benne csalódni.

2011. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 kolo ***** válasza:

Mi lenne, ha nem egymás f*szságával foglalkoznátok, hanem a kérdezőnek válaszolnátok? Bocsi, csak nem szeretem az ilyet. Ha nem jött be neki az Ace és helyette egy zárt rendszerű szutyit használ az ő baja.


A kérdésre: döntsd el neked mi a fontos. Az Ace szerintem nem egy rossz telefon, de annyit nem ér, amennyibe kerül. Minden szinten vállalható, de nem nyújt sokkal többet egy LG GT540 Optimusnál (az utóbbi telefonnal rendelkezem jelenleg), ami meg lényegesen olcsóbb. Ugyanaz a processzora, csak felhúzták magasabb órajelre (az LG-ben 600 MHz, a Samsungban 800 körül van, pontosan nem emlékszem mennyi). Ez azért fontos, mert ez a típus a Flasht nem támogatja, így teljesértékűen nem fogsz tudni netezni. (Bocs a kocka dumáért.) Nagyobb a kijelzője, kicsit jobb a kamerája (nem a felbontás miatt, nem pixelben mérik a képminőséget) a Samsungnak, viszont drágább vagy 40 ezerrel. Ezért az összegért inkább vennék egy Motorola Milestone-t (használtan tuti kapsz ennyiért, de szerintem már lassan újan is) vagy egy htc Desire-t vagy akár egy Samsung Wave-et (ha nem zavar a Bada operációs rendszer, ami ezen van) stb. Ha viszont szereted a Samsungot, nem akarsz Flash tartalmakat böngészni a mobilodról, ragaszkodsz az androidhoz és rászánsz ennyit akkor simán vedd meg. Nem rossz gép...

2011. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!