Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace jó vétel?

Samsung Galaxy Ace jó vétel?

Figyelt kérdés
és akinek van az megvan elégedve vele?
2011. ápr. 9. 15:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Most már anyukám használja. De ez magánügy nem?! Én csak annyit írtam hogy nem tetszett miért kell akkor ennyire kiakadni?! Nevezzetek aminek csak akartok, leszarom, nem nektek írtam ezt hanem annak aki kérdezt! És én neki szeretnék jó, nem nektek! Érdekes ő még nem nevezett semminek, de ha nevezett volna, akkor is azt mondanám hogy ide kommenteket szoktak írni nekem ez volt a kommentem. Bocs ha zavarja a szemeteket!
2011. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 kolo ***** válasza:
57%

Bocsi, off:

Pontosan ezt mondom. Az előzőt nem támadó jelleggel írtam. Neked nem jött be az a funkcionalitás, kialakítás, bonyolultság stb, amivel egy okostelefon jár. Semmi probléma. Azért van ennyi gyártó, ennyiféle megoldás márkán belül is, mert mások a fogyasztói igények. A legfrissebb felmérés szerint a magyar mobilfelhasználók 1/3-a használ jelenleg okostelefont. Viszont az 1/3 kevesebb, mint 10%-a tudja is, hogy mire való pontosan a telefonja, azaz ki is használja azt. Egy okostelefonos operációs rendszert ugyanúgy meg kell tanulni, mint a Win-t. Ugyanúgy gondozni kell, ha telerakod programmal, összevissza futtatsz mindent és elfogy a memória (itt a RAM-ra gondolok), lassú lesz. A törődés meg macerás. Szóval az egy dolog, hogy trendi ilyen készüléket venni, de fel kéne tenni a kérdést vásárláskor: valóban szükségem van erre? Ha csak netezni akarsz, facebookozni, fényképezni meg zenét hallgatni, akkor nem. Azt egy jó zárt rendszerű telefonnal is simán meg tudod tenni. (Pl az első iPhone még nem volt okostelefon, mert az iTunes a 3g-vel jelent meg, azóta lehet rá alkalmazásokat telepíteni, tehát nem volt okostelefon, mégis vitték, mint a cukrot.)

2011. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 kolo ***** válasza:

Ja annyit még hozzáfűznék, hogy ez igaz, amit leírtam, de attól még ne vedd el a kedvét egy leendő vevőnek. :D Jó tudom, kikérték a véleményed (illetve mindenkiét), te csak kinyilvánítottad.


Egyébként kis pontosítás: nem az iTunes jelent meg '07-ben, hanem az iTunes Store. Ennyivel kiegészíteném előző írásom. :)

2011. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy közbe szólok de támogatja a flash-t. Úgy van hogy a Samsung gyári böngészője nem támogatja, ha letöltesz egy másik böngészőt (pl. Dolphin Browser) akkor az már támogatja a flasht. :)
2011. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 kolo ***** válasza:
Hm. Elvileg a Qualcomm MSM7227-es nem támogatja a 10.1-es flasht (processzor). Legalábbis a szakanyag szerint biztos nem. Biztos, hogy flashre gondolsz? Egyébként a gyári androidos böngésző támogatja a flasht, kivéve, ha módosítanak rajta. Másik tudom, hogy igen, de elvileg a processzor nem. Magyarul nem tudja normálisan lerenderelni, ha sikerülne is megjelenítenie.
2011. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ÖÖ bocsi én ezt ennyire pontosan nem tudtam, de én így halottam meg olvastam, bocsásd meg a kukacoskodásom :)
2011. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Na így évek után mit szólnak azok akik leszólták az elsőt, hm?


(ON)

2013. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!