Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményetek szerint mire...

Sleepmonster kérdése:

Véleményetek szerint mire számíthatok? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Az eset így hangzik.

Vettem egy okos telefont. Ez eddig még nem is olyan nagy baj. Viszont azzal nem számoltam, hogy a mobil internet ebben az esetben már nem egy választható opció, hanem ha van lehetősége a "kis okosnak" akkor bizony frrissítget meg töltöget lefelé minden jót a telefonra. Szóval, ahogy ma mentem be a mobilszolgáltatómhoz befizetni a telefonszámlámat enyhén szólva is baromi nagy "meglepetés csomag" várt. A havi számlám(jelzem nincs megkötött mobilinternet szolgáltatásom) 56.000 Ft! Mit mondjak, nem volt őszinte a mosolyom. Kérte is a kedves munkatárs nézzem már meg a telefon számot, mert nem ennyit szoktam én fizetni! És sajnos a számot nem írta el, én meg nem diktáltam félre.

A következő lehetőségeket ajánlotta: 1. forduljak a flotta csomag tulajdonosához és találjunk ki valami megoldást, 2. forduljak az ügyfélszolgálathoz "esdeklő levéllel" és ott is két opció lesz majd esélyes.

Na, beszéltem is a flotta tulajdonossal, aki azt mondta, hogy ilyennel még nem volt szerencséje találkozni, és bár segítene, de halvány lila gőze sincs, hogyan is tehetné. Így marad a második megoldás. Megírtam a mobilcégnek a szomorú esetemet, egyben biztosítottam is őket hűségemről, ha lennének szívesek az általam nem kívánt, de akaratomon kívül használt szolgáltatás igen tetemes összegétől eltekinteni. Jah, a másik lehetőség ezen belül az, hogy részletfizetés keretében tudhatom le ezt a kicsit sem vicces összegecskét(ami - csak itt jegyzem meg zárójelben- a havi fizetésem kb. 3\4-e).

Nos a kérdés adott: Mire számíthatok véleményetek szerint?


2011. máj. 2. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mire számíthatsz, de én sok jót nem várok. Ezt a csomagot (vagy a másikaknál hasonlót) szívhattad meg, ezt egyre többen kapják be tövig:

[link]

Ezt erre találták ki. Balekfogó.

2011. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az eset a "kék" cégnél esett meg. Abszolút nem vettem igénybe mobilnetet. Nem is akartam. Csak androidos telefont vettem, nem boltban(ahol az elmúlt hónapokban már figyelmeztetik az embereket a nem kívánatos internetezés veszélyére), így esélyem sem volt arra - mint laikus - , hogy tudjak az android rendszer ezen "okos" funkciójáról. Ráadásul, inreális és indokolatlanul magas kB\Ft árakkal számláznak alaphelyzetben. Szóval, hogy érthető legyek: ha tudod, hogy akciós a cukor egy csomagban ami 100 kg akkor 5000 a csomag, ha nem tudod és úgy veszel 1 kg-t akkor 100000 Ft az az 1 kg. És sajnos a hasonlat jelen esetben helytálló. :( Ez a mai tisztességes üzletpolitika. Az a hibás aki fogyaszt, mert nem körültekintően fogyaszt.
2011. máj. 3. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!