Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programmal vagy mórszed...

Milyen programmal vagy mórszederrel tudnám könnyen root-olni az SE Xperia X8-as telefonom? A z4root, SuperOneClick, UniversalAndRoot 1.6.2 vel se sikerült. Aki tud használható módszert a hibára kérem segitsen.

Figyelt kérdés
z4root 5-percig töltött és semmit nem csinált. A SuperOneClick peidg mindig lecsatlakoztatta a telefonom a gépről és vissza. UniversalAndRoot 1.6.2 pedig Failed No felirat.... Nem tudom mit csináltam rosszul......
2011. ápr. 15. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

1.6.2-es universal androot tudtommal nem támogatja az x8-at. Legalábbis 2.1-es androiddal tuti nem.

A Super one click-nél pedig USB hibakeresési módban kell összekötni a géppel aztán meg a csak töltés opciót válaszd.

2011. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyan az még mindig a hiba, ledobja a telefont aztán megint felkinálja a lehetőséget hogy Telefon csatlakoztatása, A PC companion telepitése vagy telefon töltése.....10 másodperc ledob 5 másodperc vissza csatlakozik nem tudom mi a baja:(
2011. ápr. 15. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
USB driver fel van telepítve?
2011. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!