Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fülhallgatót vegyek...

Milyen fülhallgatót vegyek mobilhoz?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson W100(Spiro) telefonhoz szeretnék venni. Sokszor hallgatok zenét fülhallgatón biciklin,kocsiba,elalváskor stb...

Kb. 2000 Ft alatt gondolkodok, a gumisat próbáltam már de az kiesik a fülemből és olyat ami nem esik ki könnyen a fülemből.


2011. márc. 6. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
spiro-nak normál jack dugós, szóval nem muszáj csak telefonhoz valót venni...olcsó kategóriás fülhallgatót pl a hama márkájúba találsz (az árához képest viszonylag jó hangzása van, de nem valami strapabíró, nálam 800Ft-os hama fél évnél tovább nem bírta)
2011. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hama-ásat már próbáltam de az nem jött be, a gyári füles meg kiesik a fülemből, meg most kb. másfél éves Panasonic-om van de az már elromlott.

:D

2011. márc. 6. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy agybadugósat :D
2011. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


ez ha minden igaz nem fog kiesni a füledből, de hama...sajnos 2000 alatt elfogadható, jó minőségűt nem igen találni

2011. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Neked is köszi a választ, de nem fejhallgatóra gondoltam!

:D

2011. márc. 6. 18:37
 6/7 A kérdező kommentje:

Ki is néztem egyet: Sony MDR-E818LP

Vélemények?

2011. márc. 6. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
ha csak a márkájából indulunk ki, akkor már jó, de nézve a műszaki adatokat is, gyönyörű hangzása lehet
2011. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!