Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még 1 jól működő válasz se...

Még 1 jól működő válasz se érkezett: Sony Ericsson Xperia X10 Mini telefono hogyan lehet zoomolni a kamerával?

Figyelt kérdés
nem a hangosítóval és nem is úgy, hogy a hüvelyk és mutatóujjamat elfelé húzom egymástol...
2011. jan. 29. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el.

[link]

2011. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
de ez x10 nekem meg x10 MINI-m van...
2011. jan. 30. 16:15
 13/17 anonim ***** válasza:

mi a ...nak akarsz zoomlni??

nekem se w580 am van de rájöttem, ha nagy felbonásban lefényképezek valamit, akkor majd utólag zoomolva sokkal egyszerübb és szebb is lesz a kép

zoom-olni fölöslege mivel rosszabb lesz a minőség és utánna is ráérsz ezzel szarakodni ha már megvan a kép...

Remélem segítettem :D ^^

2011. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

na és ha kamerázol?^^

pl le akarod filmezni a koncertet de hátul vagy

én pont igy szoptam be xfactor konecrten ot altam hatul es probalgattam a zoomot

2011. jan. 30. 17:48
 15/17 anonim ***** válasza:

jól van, most nyertél

de hogy csak hogy kötöszködjek: ha zoomolsz akkor romlik a minőség mert nem optikai zoom van hanem digitális, és akkor tök nyolc hogy milyen közelire zummolsz mert csak az 1 pixel zöld pontot elteszi 9 pixelre, de kocká lesz ugyanúgy

de ez már csak kötöszködés :D

2011. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
aha. szóval MIVEL TUDOK ZOOMILNI B.....G
2011. febr. 1. 16:56
 17/17 anonim ***** válasza:
Úr isten, minek neked android...
2011. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!