Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon...

Melyik a legjobb telefon márka? iPhone-ről mi a véleméyetek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 12:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb telefon a Samsung és a Nokia,de még egy picit a Sony Ericsson is jó!
2010. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nekem a Sony Ericsson a kedvencem, de a Nokia a legjobb, legmegbízhatóbb telefon szerintem.

LG-t utálom, Samsung elmegy.

2010. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
Eddig a htc-re esküdtem,most vettem egy iphone 4-et. 5. nap úgy lefagyott,hogy ki kel cserélni. hmmm majd meglátjuk.
2011. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 somogyigergooke válasza:
0%
Somogyi Gergő vagyok 13 éves.4. osztály év végén megkaptam az 1. telefonomat ami az iphone 1-es terméke volt.Nagyon szerettem és nagyon vigyáztam rá mindaddig amíg 1 év után elhagytam a drága,szeretett telefonom...Nemsokkal rá megjelent az iphone 2 azt is megkaptam születésnapomra és megfogadtam,hogy most már ténylegesen vigyázok rá..kb. másfél év után betörött a képernyője..: '(..Szüleim nagyon mérgesek voltak hogy 3 év alatt több 100 ezer forintos telefonokat eljátszottam..Az eset után már nem kaptam iphonet csak egy samsung galaxy spica-t...miután erre a telefonra tudtam vigyázni 2 évig ezért megkaptam az iphone 3g-t..ismételten nagyon örültem neki,kb fél évre rá megjelent a 3gs aztis megkaptam amíg el nem hagytam ismét egy telefont a 3gs-t..mikor megjelent az iphone 4 nagyon megörültem mert eddig ez néz ki a legjobban meg is kaptam....és megint megjelent az ujjab változata nem is oly rég a 4s azt is megkaptam most karácsonyra...Így hát ennyi dióhéjban a története az iphonenak.ÉÉÉS MOST MÁR EGY IPHONE 4S 64G JELESKEDEM....iphone..én így szertlek.:$$
2012. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Gergőke, gratulálok a szüleidnek, hogy 10 évesen i-phone-t vettek neked, de ezt még most úgyse érted.
2012. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 somogyigergooke válasza:
53%
...tudom hogy mit akarsz mondani hogy pénzesek vagyunk..ezt már sokszor hozzávágták a fejemhez..de nemizgat....ééés már alig várom az iphone 5-öt.:DD
2012. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Én Miskolcon élek és Iphonet általában a 12-16 éves korosztálynál látok bár nem értem minek az nekik XD minek kell 250 ezret egy játékra költeni főleg hogy vannak olcsóbban még jobb telefonok is... Ha fel akarsz vágni akkor Iphone ha jó telefont akarsz Motorola Razr vagy nemsokára kijön a HTC One x-is négy maggal de tuti rohadt drágán
2012. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

A birkáknak fogalmuk sincs róla, hogy az iPhone szó szerint csak egy eldobható szemét.


Egyszer leejted, máris ripityára törik. Szóval anyaghasználat is szar.

Nagyon korlátozott az operációs rendszere, az iOS. A rendszer nagyon keveset tud az Androidhoz képes. Az Androidnak sokkal nagyobb a tudása. Sokkal több és hasznosabb program van rá, mert maga a rendszer lehetővé teszi ezt.


Az iPhone hardveresen is gyenge. Az Androidos telefonokban sokkal erősebb processzor, és több RAM van.


Ráadásul kamera terén is jobbak az Androidos telefonok. (Habár a legjobb kamerás telefon, a Nokia 808 Symbianos.)


Az iPhoneosok semmit sem tudnak felhozni az iPhone mellett.

Az Androidosok sok mindent fel tudnak hozni.


De pont nekik való az iPhone. A mutogatáson kívül mást nem lehet vele kezdeni. Csak azt nem értem, hogy miért jó nekik dicsekedni a szeméttel. Én szégyellném, ha iPhone telefonom lenne. Nekem még akkor sem kéne iPhone, ha ingyen utánam dobnák.

2012. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Bármit, csak ne Nokiát. Utálom, a világ legeslegszarabb márkája. Semmit nem tud, mégis elkérik érte egy NORMÁLIS SAMSUNG VAGY SONY ERICSSON árát.
2012. dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A Nokiát csak az szerezheti, aki fel van nőve hozzá. Minden fiatal álma egy iPhone, vagy Samsung Galaxy S4, és ezek tényleg jók. Az Iphone elég vitás, mert nagyon elszigetelt, és sznob márka(az Apple). Aki megszokta a Hotmail (újabban Outlook) levelezést, az nagyon szeretni fogja a Lumia telefonokat. Ezeken nem a kicsinyes játékok fontosak, hanem az e-mailezés, netezés, telefonálás. De ezt tini ésszel nehéz felfogni. Majd rájönnek, hogy telefonon játszani nem túl értelmes dolog. Aki üzletember, de nem tetszik neki a BlackBerry által működtetett levelezőrendszer, annak a Lumia telefonok a legjobbak. Igazából az iPhone a fiataloknak való, és azért kívánják sokan, mert ikonikus márka,, és az extázistól nem látják a rengeteg árnyoldalát. Minden telefonnak megvan a maga idegesítő hátránya. Ezeket is figyelembe kell venni. És ha neked játékra kell, akkor androidos telefont vegyél, ha pedig levelezni fogsz, akkor Nokia, vagy esetleg netalántán neadjisten BlackBerry.

Remélem tudtam segíteni.

2013. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!