Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon...

Melyik a legjobb telefon márka? iPhone-ről mi a véleméyetek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 12:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
51%

iphone-t vennék ebben a pillanatban, de ha vársz és ki tudod használni, akkor jobb lesz egy samsung show w9700, napokban láttam, kibajó.

de ha egyszerű telefont akarsz venni, akkor valamelyik walkman mobilt ajánlanám. elég szuperek. :)

2009. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
53%

13:51-es:


Akkor te nem ismered a Nokiát, mert az 1000szer többet tud mint egy iPhone!!!

2009. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
55%
Márka? Egyértelműen a Nokia. De attól függ hogy mit akarsz az adott telótol. Zenére: mindenképp Walkman. Foto: Samsung. Ha meg szimplán teló kell (midnen az egyben és nem CSAK zene CSAK foto stb. akkor Nokia) iPohne jó meg minden de iszonyat dárga, egyszerűen nem éri meg az árát. Aniyból (független, hivatalos ár) simán kijön mondjuk egy N85.
2009. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
38%

a legjobb telefon egyértelműen az iphone, aki mást mond az vagy elmaradott vagy szimplán hüyle.

nem csak hogy gyönyörű. de tudása sokszorosa az átlag mobiloknak, mivel ez nem mobil csak tud telefonálni! ellenfele nincs és egy ideig nem lesz, csak utódja az is csak az appletől!

helyzet, gyorsulás, fény és közelség érzékelökkel van ellátva amik nagyszerő en müködnek, valamint nemtudom hogy ki tudna nekem olyan mobilt mutatni melyet tudod a gépedet Wake on lanal bekapcsolni majd VNCn irányítani, hát nincs több ilyen teló :P

a legjobb döntés volt hogy iphonet vettem a nokia 3650esem után, szerettem mert okostelefonvolt, ezt imádom mert mindent tud amit csak akarok tőle!

és ha nemtud valamit akkor mi történik?hát megoldják azok a programozók akik tisztában vannak vele hogy ez az amire megéri pénzt és időt költeni, mert van kinek és mert megtérül!

a többi szar mobilforgalmazó meg halmozza a készülékeket az apple meg csak frissíti az OSt és máris többet tud a teló! erröl ennyit

2009. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
61%
iPhone... hmmm létező legjobb telefon. Mindent tud, amire egy felhasználónak szükség lehet, kiváló minőségbe. Atom gyors, stabil. Nem tudom, hogy a nokiások mért ringatják magukat álmokba, hogy nokia többet tud. Az iPhone az appstore, és feltört telefon esetén Cydia segítségével végletekig testre szabható... Aki viszont nem hajlandó kicsit olvasgatni a neten, hogy mit hogyan kell csinálni, az ne fikázza, csupán saját tudatlanságának köszönheti. Hátrányának az árát, és a Bluethootos adatcsere hiányát tartom, de tört telóra már van az is.
2009. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is a Nokia jön be!:P.Az Iphone nem nagyon
2009. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
22%
Nekem csak egy ipod touchom van,de én is ipodot vennék,most nincs telefonom.Az egész családnak nokiája van.Nekem is volt nem egy.Ahány fajta annyi szofverhiba.A nokia már szerintem túl könnyen kezelhető.
2010. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
49%
iphonet szerettem volna írni:-D
2010. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
54%

szerintem nagyon ish jo telo:)nekem az van es nagyon szertem

van egy 2 dolog amit egy kicsit idegesit de az mind1 sztem jo telo .en meg a nokianal ish jobban birom az iphonet

2010. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Az Iphone szuper (erős OS, jó progik, szép felület, jól használható menü, gyors és stabil). Ha nincsennek anyagi gondjaid és bármit választhatsz, válaszd azt. DE! Én sajna mindig csak azt látom, hogy az árából egy igen erős laptopot is kapnék ami bármikor hazavágja minden tekintetben szegénykémet :D. Szóval amíg nem állok be egy felső kategóriás fogyasztási szintre nem érdekel. E mellett halálra idegesít benne a zártsága. Olyan alap telefondolgokkal mint mondjuk egy csengőhang választás rengeteget kell szarakodni, szerintem gyenge a kamerája(eszetlenül) néha úgy fel tud melegedni hogy nem tudom hová tegyem. Nem cserélhetek benne dolgokat ki kedvem szerint (aksi, bővítőkártya) Vagyis marad olyannak amilyennek vetted és ha mondjuk valamiért leváltod nem teheted meg mint egy jófajta nokiával vagy akármi mással :D hogy kiveszed és átrakod a kártyád. Ha a telefon leves akkor minden része leves :( Kicsit széles bár ez nem zavar és mivel jó vékony jó sok helyen elfér.


Nokiák igen erősek mint telefon. Bírják a strapát, a support se rosz és most hogy a symbian nyitott egész nagyot fejlődhet is akár. De az érintőképernyős mobiljaik nem igazán akarnak szuperálni, próbálkoznak de akkor is :D Nem egy PDA még. DE! Mint telefon simán porig alázzák az Applet. Vagyis ha az alap telefonfunkciókat használod elsősorban és teszel rá, hogy excel, meg játék, meg mittomén, akkor kapj a kezedbe egy nokiát és telefonálj :D

Sajnos minden másban rosszabbul teljesít. Nekem nem jön be a menü sem (igaz pl a most symbianra megjelenő SPB miatt hamarosan már ez se lesz gond) Szóval PDA-sítható.


A PDA jövőt az androidra saccolom perpillanat. Persze jelenleg még nincs olyan erős mint az Iphone OS-e de csak fejlesztés kérdése és leveri a zárkózott almát ebben is.

Céges mobilnak a legjobbak viszont a Windows mobilet használó darabok. Pl a HTC-k a szabadságuk miatt. Itt az Iphone megint csak jó tudna lenni nagyon de a zártsága miatt inkább bosszantó :D


Összeségében:

Telefon (mert szeretek kényelmesen telefonálni): Nokia, SonyEricson

PDA (nagycéges, saját kliens kell): Nexus vagy HTC akármelyik

PDA (mert fontos, hogy nálam legyen minden): Iphone

2010. máj. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!